Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

John Brookes - gość specjalny Wystawy Zieleń To Życie

red.

John Brookes - ikona brytyjskiej i europejskiej architektury krajobrazu będzie gościem 20. Międzynarodowej Wystawy Zieleń To Życie, która odbywać się będzie w dniach 24-26 sierpnia 2012 w Warszawie w Centrum EXPO XXI.

12247952 https bi
John Brookes uważany za "najbardziej wpływowego projektanta ogrodów XX w." (The Telegraph ) stworzył ponad 1000 ogrodów - od niewielkich prywatnych założeń czy ogrodów krajobrazowych w Wielkiej Brytanii po wiodące, prestiżowe i komercyjne przedsięwzięcia w USA, Japonii, Australii i Ameryce Południowej. Jest autorem 24 książek poświęconych projektowaniu i zakładaniu ogrodów oraz niezliczonych artykułów prasowych. "Wielka księga ogrodów", która ukazała się w Polsce na początku lat 90. na długi czas stała się niezbędną lekturą i podręcznikiem dla studentów architektury krajobrazu czy uczestników kursów projektowania. Obecnie oprócz projektowania zaangażowany jest w konsultacje i nauczanie w wielu miejscach świata.

Na "Zieleń to Życie" Brookes będzie gościem specjalnym Seminarium DZIEŃ ARCHITEKTA KRAJOBRAZU (sobota 25 sierpnia w godz. 10.14.30), gdzie opowie o kulisach swojej pracy, inspiracjach i tym, co jego zdaniem jest kluczem do dobrego projektowania. Zdradzi tajniki jak osiągnąć sukces w pracy z różnymi klientami.

SEMINARIUM DZIEŃ ARCHITEKTA KRAJOBRAZU

SEMINARIUM DZIEŃ ARCHITEKTA KRAJOBRAZU
25 sierpnia 2012 r. (sobota), godz. 10.00-14.30

Centrum EXPO XXI, I piętro, sala C, ul. Prądzyńskiego 12/14, WarszawaSpotkanie przeznaczone jest dla projektantów i wykonawców terenów zieleni, ogrodników, producentów i twórców wyposażenia ogrodowego oraz pasjonatów.

Wykład będzie prowadzony w językach: polskim, angielskim, rosyjskim. Partnerem spotkania jest Stowarzyszenie Architektów Krajobrazu.

Informacje i zgłoszenia:

http://www.zielentozycie.pl/index.php/pl/seminarium-dzien.html

WARSZTATY PROJEKTOWE

OGRÓD PEŁEN SKARBÓW - WSZYSTKIE SKARBY W JEDNYM OGRODZIE
24 sierpnia 2012 r. (piątek), godz. 10.00-16.00

Centrum EXPO XXI, I piętro, sala C, ul. Prądzyńskiego 12/14, WarszawaJak wygląda ogród, w którym można znaleźć skarby, korzystać z nich i pośród nich przebywać? Takie pytanie zadamy w tym roku uczestnikom warsztatów projektowych, towarzyszących wystawie "Zieleń to Życie". Do dyspozycji uczestników będą plansze z mapami zasadniczymi, przybory rysunkowe i tylko 6 godzin.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych praktycznymi aspektami projektowania ogrodów.

Współorganizatorem warsztatów jest Manufaktura KunSZTU, (AIP SGGW w Warszawie).

Wyniki, czyli projekty zespołów warsztatowych będą wyeksponowane na wystawie 25 i 26 sierpnia 2012, najlepszy projekt w Dniu Architekta Krajobrazu, 25 sierpnia, omówi John Brookes.

Informacje i zgłoszenia :

http://www.zielentozycie.pl/index.php/pl/seminarium-warsztat.html

    Więcej o:

Skomentuj:

John Brookes - gość specjalny Wystawy Zieleń To Życie