Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Co się wydarzyło na 20-tej Wystawie Zieleń To Życie? Przeżyjmy to jeszcze raz

red.

W niedzielę 26 sierpnia w Warszawie zakończyła się 20. Jubileuszowa Wystawa ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE" - najbardziej rozpoznawalne w Europie polskie targi ogrodnicze. Hasłem przewodnim były "Skarby ogrodów"

Wystawa Zieleń To Życie
Wystawa Zieleń To Życie
Fot. Agencja Promocji Zieleni
Liczby. Wystawa przyciągnęła tłumy zarówno wystawców jaki i zwiedzających. W targach wzięło udział 300 wystawców z 12 krajów. Odwiedziło je 17000 osób w tym 5500 profesjonalistów z ponad 25 krajów świata.

Było warto! Na wystawie można było podziwiać piękne stoiska, najlepszej jakości rośliny, nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne oraz wyposażenie pomagające w pielęgnacji i dekoracji ogrodu. Oprócz tego prezentowane były ogrodowe wydawnictwa. Można też było zasięgnąć porady u profesjonalistów. Wszystko to sprawiło, że każdy mógł znaleźć cos dla siebie, a wystawa była źródłem inspiracji, a także miejscem spotkań biznesowych i informacyjnych.

Wystawa Zieleń to życie to również wiele imprez towarzyszących. Najważniejszą z nich było Międzynarodowe Seminarium "Dzień architekta krajobrazu". Gościem specjalnym był John Brookes - uznawany za "najbardziej wpływowego architekta krajobrazu XXw." (The Telegraph).

Organizatorzy przygotowali także bogaty program otwartych pokazów florystycznych, kształtowania bonsai, wykładów i prezentacji o ogrodowych trendach, ciekawych roślinach, korzystaniu z mocy owoców, magii ogrodowej fotografii i czerpaniu radości i relaksu z zieleni. Odbywały się także warsztaty i zabawy dla dzieci, które uczyły się sadzić i siać rośliny, uczestniczyły w zabawach i konkursach.

Konkursy. Jak co roku odbyły się konkursy nowości. Spośród 43 zgłoszonych roślin wyłoniono 6 medalistów i 6 roślin wyróżnionych.

Zobaczcie wyniki konkursu

W konkursie Zielony Laur za produkty do ogrodów nagrodę główną zdobył Sterownik Neptun, a wyróżnienie - Betonowe drewno ogrodowe. Przyznano też Wawrzyny na najlepsze stoiska.    Więcej o:

Skomentuj:

Co się wydarzyło na 20-tej Wystawie Zieleń To Życie? Przeżyjmy to jeszcze raz