Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zmieniamy się dla Was!

Red.

19 maja ruszył Ladnydom.pl, nowy serwis wnętrzarsko-budowlany Agory. Teraz "pod jednym dachem" poza ogrodniczymi treściami znajdziesz fachowe informacje na temat budowy, remontu, urządzania i dekorowania wnętrz, a także najnowsze wieści ze świata architektury i designu.

Nowy LadnyDom
Nowy LadnyDom
Fot. Red

Tworząc platformę internetową LADNYDOM.pl połączyliśmy nasze siły i doświadczenie. Razem z zaprzyjaźnionymi serwisami stworzyliśmy miejsce przeznaczone dla wszystkich, którzy lubią ładnie mieszkać i szukają sprawdzonych porad. ŁADNYDOM.pl powstał z połączenia fachowych serwisów Ladnydom.pl, Czterykaty.pl, Bryla.pl, Domiwnetrze.pl, Domosfera.pl, E-ogrody.pl, a także branżowego forum internetowego Dom i Ogród.

 

Nowa platforma została zbudowana w technologii Responsive Web Design - jest wygodna i dostosowana do każdej wielkości ekranu, każdego urządzenia. Zespół tworzą redaktorzy internetowi i dziennikarze oraz znani na rynku eksperci magazynów „Ładny Dom”, „Cztery Kąty”, „Magnolia” oraz „Dom&Wnętrze”. Nazwa platformy pochodzi od popularnego miesięcznika Agory, który od ponad 16 lat dostarcza fachowych porad o tym, jak od podstaw zbudować dom.

 

Nowy LadnyDom.plFot. Red

 

 

Mamy nadzieję, że wygląd i użyteczność naszego nowego domu nie tylko przypadnie wam do gustu, ale także ułatwi wam dostęp do informacji, inspiracji i rozwiązań, których najbardziej potrzebujecie.

 

Zapraszamy na www.ladnydom.pl !

    Więcej o:

Skomentuj:

Zmieniamy się dla Was!