Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

?Polub czasopisma" podczas wielkiego pikniku 23 maja

Red.

Już w sobotę, 23 maja br. na Czerskiej 8/10 w Warszawie czytelnicy będą mogli spotkać się z redakcjami czasopism Agory podczas wielkiego pikniku ?Polub czasopisma". W trakcie imprezy, podzielonej na cztery strefy tematyczne, odbędą się warsztaty, spotkania, wykłady, szkolenia, degustacje, pokazy, a także konkursy. Wstęp na imprezę jest wolny.

Strefa Magnolii
Strefa Magnolii
Fot. Red

Czytelnicy, którzy przyjdą do warszawskiej siedziby Agory, swój czas będą mogli podzielić między cztery specjalnie zaaranżowane strefy tematyczne: Strefę Rodziny i Domu, Strefę Kobiety, Strefę Mężczyzny oraz Strefę Dziecka.

 

Redakcje magazynów „Magnolia" „Cztery Kąty", „Dom&Wnętrze", „Kuchnia", oraz „Ładny Dom", które będą gościć swoich czytelników w Strefie Rodziny i Domu, przygotowały porady ekspertów, m.in. architekta i stylisty wnętrz, warsztaty, m.in. z zakresu malowania ceramiki, decoupage'u, odnawiania mebli, a także wykłady o roślinach i designie.

 

Redakcje magazynów zapraszają także na spotkania ze swoimi autorami.

 

Strefa Rodziny i Domu


Będzie można obejrzeć znaną w Polsce wystawę krzeseł „Od Thoneta do Rygalika", o której będzie mówił jej autor Tomasz Rygalik, a o kuchni włoskiej opowie Tessa Capponi-Borawska. Odbędzie się również pokaz grillowania australijskiego przygotowany przez restaurację Kalaya i jej szefa kuchni Pawła Kałuskiego. Ponadto czytelnicy będą mogli wziąć udział w komentowanej degustacji win kalifornijskich, której partnerem jest organizacja California Wines-Poland. Na gości będą również czekać food trucki z burgerami, zapiekankami, pieczonymi ziemniakami, lodami i kuchnią bałkańską.

 

Pokaz florystyczny

 

W Strefie Magazynu Magnolia zapraszamy na:


 • 12.00 - 17.00, (pokazy 12.00 i 14.30).
  Pokazy układania kwiatów - dr Ewa Skutnik i dr Julita Rabiza, Katedra Roślin Ozdobnych SGGW.
 • 10.00 -18.00
  Porady i pokazy ogrodnicze - przygotowania sadzonek, pikowania siewek i badania pH gleb. Małgorzata Szymczykiewicz.
 • Porady indywidualne - rozpoznawanie chorób i szkodników roślin pod mikroskopem.  Fitopatolog - dr Hanna Masternak.
 • 10.10 - 10.55 Prelekcja na temat roślin-rarytasów
  Wiesław Gawryś, Ogród Botaniczny PAN
 • 11.00 - 17.00 - 5 pokazów
  Warsztaty malowania roślin akwarelą Anna Dąbrowska, architekt krajobrazu
 • 10.00 - 18.00 Konkurs rozpoznawania roślin

Strefa Kobiety


Magazyny „Avanti" i „Avanteen", zaproponują swoim czytelniczkom dokonanie metamorfoz podczas warsztatów z zakresu makijażu oraz stylizacji włosów z firmą Babyliss, indywidualne konsultacje ze stylistką oraz warsztaty „Zrób to sam".

 

Strefa Mężczyzny


Do której zapraszają magazyny „Logo" i „Świat Motocykli", czytelnicy będą mogli obejrzeć pokazy dronów, stuntu motocyklowego oraz jazdy na motorze, a także udzielania pierwszej pomocy. Panowie będą mogli skorzystać z usług golibrody warszawskiego salonu Barberian Academy & Barber Shop i dowiedzieć się wszystkiego o whisky podczas serii wykładów Grant's Whisky. Redakcja „Świata Motocykli" zaprosi na wystawę redakcyjnych motocykli oraz udzieli porad w zakresie wyboru własnych dwóch kółek, a redakcja „Logo" zachęci do skorzystania z najnowszych urządzeń cyfrowych, m.in. aparatów marki Olympus.

 

Strefa Dziecka


Magazyn „Dziecko",  zaproponuje swoim czytelnikom szereg wykładów i warsztatów dotyczących pielęgnacji i wychowania dzieci. Ich tematy obejmują m.in. fakty i mity na temat wychowania córki i syna, pokaz masażu niemowlęcego i noszenia dziecka w chuście, rozwój sensoryczny noworodka i małego dziecka, dieta alergika oraz pomoc w odkrywaniu talentów dziecka. Rodzice będą mogli oddać swoje pociechy w ręce doświadczonych animatorów, którzy tego dnia zaproponują różne atrakcje, m.in. zajęcia plastyczne i warsztaty decoupage'u, konkursy z nagrodami oraz warsztaty kulinarne, polegające na rozpoznawaniu smaków i zapachów.

 

Wstęp na piknik „Polub czasopisma" jest wolny.


Wszystkie informacje dotyczące imprezy można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku, która jest na bieżąco aktualizowana.

  Więcej o:

Skomentuj:

?Polub czasopisma" podczas wielkiego pikniku 23 maja