Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

1 lipca - Dzień psa

red.

Zwierzaki towarzyszą nam w codziennym życiu, są naszymi najwierniejszymi przyjaciółmi. Dziś świętujemy ich dzień: Dzień Psa! To dobry moment żeby pomyśleć o nich na poważnie.

Karuna
Karuna
Fot. KARUNA
To dzień w którym warto pomyśleć o bezdomnych czworonogach. Jakiś czas temu w mediach pojawił się spot Fundacji Karuna - która od 2009 roku działa na rzecz zwierząt - "Ta ruda suka znowu w ciąży". Na ekranie widzimy Stanisławę Celińską i Magdalena Popławską, które siedzą na ławce i plotkują. Po paru sekundach okaże się, że rozmowa dotyczy rudej suczki. Filmik zadaje bardzo ważne pytanie - kto jest odpowiedzialny za bezdomne zwierzęta? "To ty człowieku jej nie kontrolujesz!" - grzmi dziennikarka Tok FM Dorota Sumińska . Akcje popiera też Krystyna Janda podpisując się pod hasłem "Kastruj z nami bezdomność".

Schroniska starają się znaleźć dom, dla swoich podopiecznych organizując specjalne pikniki, podczas których można adoptować czworonoga. Jeden z nich odbył się w ostatnią sobotę czerwca na warszawskim Paluchu. Wiele zwierzaków spędza w schroniskach całe życie i nigdy nie znajdują swojego pana. Dlatego my też popieramy, akcje Fundacji Karuna, bo nie jest nam wszystko jedno!

    Więcej o:

Skomentuj:

1 lipca - Dzień psa