Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Terra Flower Power - poczuj moc natury

red

Tegoroczna edycja plebiscytu Terra Flower Power rozpoczęta. Od 1 do 22 lipca trwały zapisy do tegorocznego konkursu. Do rywalizacji o miano Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce przystąpiło ponad 100 uczestników. W śród nich znajdziemy przedstawicieli z niemal każdego zakątka kraju - począwszy od małych miejscowości, skończywszy na wielkich metropoliach. Głosowanie na kandydatów rozpoczyna się już 1 sierpnia.

Konkurs o Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce
Konkurs o Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce
Fot. Terra Flower Power


Stawiamy na zieleń

Organizatorem konkursu są inspirowaninatura.pl. To blog, który powstał z myślą o miłośnikach "naturalnej strony miasta". Skupia fascynatów przestrzeni publicznych oraz małej architektury kształtującej nowoczesny, miejski design. Chcąc propagować ideę zieleni, autorzy bloga już po raz 3 organizują plebiscyt na najpiękniej ukwieconą przestrzeń miejską. Patronat nad konkursem objęła firma Terra Group, która od kilkunastu lat zajmuje się kształtowaniem kultury urbanistycznej przestrzeni publicznych.

Do boju.START!

Od 1 do 22 lipca trwał etap przyjmowania zgłoszeń kandydatów to tytułu Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce. Ostatecznie do konkursu przystąpiło ponad 100 miast z całej Polski, których prezentacje można znaleźć na blogu www.inspirowaninatura.pl w zakładce plebiscyt 2014.

Od 1 sierpnia zmagania przeniosą się na profil Inspirowani na Facebooku, gdzie każdy będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Etap głosowania potrwa do 31 sierpnia, a już dzień później ogłoszony zostanie laureat.

Atrakcyjne nagrody i prestiż

Firma Terra Group dla uczestników plebiscytu przygotowała atrakcyjne nagrody. Zwycięzca zyska miano Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce, a także nagrodę rzeczową w postaci Kaskadowej Konstrukcji Kwietnikowej H2000. Dodatkowo w mieście laureata zostanie zrealizowana sesja zdjęciowa, z której materiał trafi na jedną z kart prestiżowego Kalendarza Miejskiego Terra na rok 2015. Organizatorzy przewidzieli również atrakcyjne nagrody rzeczowe dla autorów wybranych fotografii zgłoszonych do plebiscytu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Terra Flower Power - poczuj moc natury