Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wiosenne zakupy [Przegląd rynku]

red.

Kalendarzowa wiosna rozpocznie się 21 marca, w naszych domach dzięki kilku drobiazgom zagościć może już dziś. Wybierz coś dla siebie z ponad dwudziestu produktów i przywitaj z nami wiosnę.

t
Mini-szklarnia. W zestawie 3 ocynkowane doniczki, 3 doniczki z tworzywa sztucznego, nasiona ziół kuchennych i substrat. Tchibo, cena 120 zł.
Fot. Tchibo
Wiosenne porządki czas rozpocząć. Na dobry start, w nadchodzącym sezonie ogrodniczym, warto zaopatrzyć się w kilka przedmiotów. Zarówno właściciele przydomowych ogródków jak i parapetów znajdą coś dla siebie. Nowa doniczka, czy skrzynka na balkon, pomoże godnie przywitać zbliżającą się wiosnę. Może to, co jest Ci potrzebne by cieszyć się pełnią szczęścia w ogrodzie to np. pufa? Dla tych którzy jeszcze nie rozpoczęli "gry w zielone" proponujemy skomponowanie własnego zestawu do uprawy ziół. Kupno inspektu może okazać się początkiem doskonałej przygodySadzenie roślin i ich pielęgnacja może być doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu podczas weekendu.. Nie czekaj do maja, już dziś, spraw sobie prezent i wybierz jedną z kilku naszych zielonych propozycji.

Skomentuj:

Wiosenne zakupy [Przegląd rynku]