Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Aura stylu i elegancji

Redakcja Pressland

Szyk, spokojne, stonowane kolory, a przy tym minimalistyczna i na pozór chaotycznie rozmieszczona naturalna zieleń to wyznaczniki stylu skandynawskiego w architekturze ogrodowej. Znakomicie do tego klimatu pasuje płyta Polbruk Aura.

Polbruk Aura
Polbruk Aura
Polbruk

To wielkoformatowe płyty o wymiarach 45x60 cm, które świetnie sprawdzają się przy aranżacji tarasów, reprezentacyjnych miejsc w bezpośrednim otoczeniu domu. Występują one w kolorze szarym i fakturze granitu płomieniowego, która podkreśla naturalność przyjętych rozwiązań. Właśnie te cechy sprawiają, że Aura jest doskonałym materiałem przy projektowaniu przydomowych przestrzeni w stylu skandynawskim, ale również tych nowoczesnych i modernistycznych, które cechują się prostotą i umiarem. Dzięki niej uzyskamy proste linie w układzie nawierzchni ogrodowej, tak pożądane w stylach wywodzących się z północy kontynentu. Płyty Aura ze względu na swoją wielkość mogą być układane nie tylko w zwartych płaszczyznach, ale również metodą step-by-step. Polega ona na układaniu elementów pojedynczo, w równych odstępach z delikatnym przesunięciem, tak żeby stanowiły one swoisty deptak. Odległość pomiędzy nimi powinna być nie większa niż 60 cm, czyli jeden krok oraz wypełniona trawą.

Polbruk Aura
Polbruk Aura
Polbruk

Płyty Aura można skomponować z innymi produktami z szerokiego wachlarza rozwiązań dostępnych w ofercie firmy Polbruk. Zwłaszcza, że nie są one przystosowane do budowy ciągów pieszo-jezdnych, ze względu na grubość, która wynosi 4 cm. Doskonałym uzupełnieniem dla Aury w tym przypadku jest na przykład Polbruk Urbanika 60 w kolorze grafitowym o fakturze płukanej. Ze względu na grubość 8 cm płyty te nadają się świetnie do układania ciągów pieszo-jezdnych o małym ruchu kołowym. Dopełnieniem i zamknięciem wizualnym posesji może być na przykład ogrodzenie Antara II w kolorze grafitowym. Natomiast oddzielenie alejek od roślinności zapewnią obrzeża Endo w kolorze grafitowym.

Aura, tak samo jak wszystkie produkty w ofercie Polbruk S.A., spełnia europejskie i krajowe normy techniczne przewidziane dla betonowych materiałów budowlanych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Aura stylu i elegancji