<b>Do spotkań przy stole</b> Kuchnia została zabudowana jednym rzędem szafek; górne sięgają do samego sufitu. Fronty są białe, natomiast kolor blatu, uchwytówi cokołu dopasowano do barwy ściany. Wyeksponowano stół, przy którym spotyka się rodzina
Jadalnia dla wielu z nas jest prawdziwym sercem domu. Z sercem je więc urządźmy. Radzimy jak stylowo zaaranżować jadalnię.
1 z 13<b>Do spotkań przy stole</b> Kuchnia została zabudowana jednym rzędem szafek; górne sięgają do samego sufitu. Fronty są białe, natomiast kolor blatu, uchwytówi cokołu dopasowano do barwy ściany. Wyeksponowano stół, przy którym spotyka się rodzina
2 z 13<b>Do spotkań przy stole</b> Oświetlenie jadalni to punktowe lampki zamontowane na suficie oraz duża wisząca lampa. Dzięki temu natężenie światła można regulować w zależności od potrzeb.
3 z 13Wiejski toskański styl odtworzono tu z niezwykłą pieczołowitością. Tworzą go nie tylko meble, tkaniny i inne dodatki, ale także materiały, którymi wykończono wnętrze. Jednym z nich jest drewno (nawet na suficie).
4 z 13<B>Światło i prostota form</B> <br>W tym domu jadalnia dyskretnie wtapia się w przestrzeń otwartej, bardzo widnej części dziennej. Stół oświetlają trzy identyczne lampy zawieszone w szeregu.To jakby "odbicie" trzech dekoracyjnych figurek ptaków ustawionych w części wypoczynkowej.
5 z 13Wnękowy kredens jest nowoczesną wariacją na temat tego tradycyjnego mebla.Tworzą go otwarte i zamykane półki oraz szuflady.
6 z 13Jadalnia znajduje się wbliskim sąsiedztwie kuchni, co ułatwia serwowanie posiłków. Stół, krzesła i kredens zostały zrobione z drewna wenge według projektu gospodarzy.
7 z 13Kolorystykę skomponowano na zasadzie kontrastu. W jadalni przeważają brązy, w kuchni - biele. Także różne podłogi wyraźnie wskazują na odmienne funkcje obydwóch stref.
8 z 13<B>Nowoczesna klasyka </B><br> Od jasnych, piaskowych beżów do ciemnych, nasyconych brązów - kolorystyka całego wnętrza nawiązuje do tzw.barw ziemi. To bardzo naturalne i harmonijne zestawienie.
9 z 13Wszystko stołowe naczynia oraz dekoracje są uproszczoną wersją dawnych,klasycznych wzorów. Dobrano je niezwykle starannie.
10 z 13Uwagę zwraca oryginalna lampa zawieszona nad stołem. Jej kulisty klosz jest zrobiony z przezroczystego szkła z wtopionymi gdzieniegdzie kawałkami szkła barwionego. Zapalona wieczorem wygląda jak migocząca gwiazda.
11 z 13<B>Apetyt na Toskanię</B><br> Jadalnia zajmuje część pokoju dziennego. To dobre rozwiązanie dla ludzi ceniących życie rodzinne i towarzyskie. Drewniana podłoga z jasnych desek to polski akcent w tym "włoskim" wnętrzu - tam wykańcza się je naturalnym kamieniem lub płytkami ceramicznymi.
12 z 13I meble, i zastawa są stylizowane na dawne sprzęty. Ale to wnętrze, choć odwołuje się do przeszłości, nie ma nic z muzealnej sztuczności. Przeciwnie, jest naturalne i pełne życia.
13 z 13Stół nawet na co dzień jest nakrywany bardzo starannie. Kolorowe naczynia i serwetki nie tylko umilają posiłek, ale też ożywiają to ascetyczne wnętrze.
<b>Do spotkań przy stole</b> Kuchnia została zabudowana jednym rzędem szafek; górne sięgają do samego sufitu. Fronty są białe, natomiast kolor blatu, uchwytówi cokołu dopasowano do barwy ściany. Wyeksponowano stół, przy którym spotyka się rodzina
<b>Do spotkań przy stole</b> Oświetlenie jadalni to punktowe lampki zamontowane na suficie oraz duża wisząca lampa. Dzięki temu natężenie światła można regulować w zależności od potrzeb.
Wiejski toskański styl odtworzono tu z niezwykłą pieczołowitością. Tworzą go nie tylko meble, tkaniny i inne dodatki, ale także materiały, którymi wykończono wnętrze. Jednym z nich jest drewno (nawet na suficie).
<B>Światło i prostota form</B> <br>W tym domu jadalnia dyskretnie wtapia się w przestrzeń otwartej, bardzo widnej części dziennej. Stół oświetlają trzy identyczne lampy zawieszone w szeregu.To jakby "odbicie" trzech dekoracyjnych figurek ptaków ustawionych w części wypoczynkowej.
Wnękowy kredens jest nowoczesną wariacją na temat tego tradycyjnego mebla.Tworzą go otwarte i zamykane półki oraz szuflady.
Jadalnia znajduje się wbliskim sąsiedztwie kuchni, co ułatwia serwowanie posiłków. Stół, krzesła i kredens zostały zrobione z drewna wenge według projektu gospodarzy.
Kolorystykę skomponowano na zasadzie kontrastu. W jadalni przeważają brązy, w kuchni - biele. Także różne podłogi wyraźnie wskazują na odmienne funkcje obydwóch stref.
<B>Nowoczesna klasyka </B><br> Od jasnych, piaskowych beżów do ciemnych, nasyconych brązów - kolorystyka całego wnętrza nawiązuje do tzw.barw ziemi. To bardzo naturalne i harmonijne zestawienie.
Wszystko stołowe naczynia oraz dekoracje są uproszczoną wersją dawnych,klasycznych wzorów. Dobrano je niezwykle starannie.
Uwagę zwraca oryginalna lampa zawieszona nad stołem. Jej kulisty klosz jest zrobiony z przezroczystego szkła z wtopionymi gdzieniegdzie kawałkami szkła barwionego. Zapalona wieczorem wygląda jak migocząca gwiazda.
<B>Apetyt na Toskanię</B><br> Jadalnia zajmuje część pokoju dziennego. To dobre rozwiązanie dla ludzi ceniących życie rodzinne i towarzyskie. Drewniana podłoga z jasnych desek to polski akcent w tym "włoskim" wnętrzu - tam wykańcza się je naturalnym kamieniem lub płytkami ceramicznymi.
I meble, i zastawa są stylizowane na dawne sprzęty. Ale to wnętrze, choć odwołuje się do przeszłości, nie ma nic z muzealnej sztuczności. Przeciwnie, jest naturalne i pełne życia.
Stół nawet na co dzień jest nakrywany bardzo starannie. Kolorowe naczynia i serwetki nie tylko umilają posiłek, ale też ożywiają to ascetyczne wnętrze.
Skomentuj:
Jak stylowo i wygodnie urządzić jadalnię?