Nowości POL-SKONE – dla dobrego projektu wnętrza
Jaki system drzwiowy podniesie prestiż projektu? Jakie kolory skrzydeł są na topie? Dobre projekty potrzebują przemyślanych rozwiązań stolarki. Poznaj nowości POL-SKONE, które ułatwią urządzenie wymagającej nieruchomości.
Trendy kolorystyka POL-SKONE
Białe i czarne drzwi to jedne z mocniejszych tendencji w stolarce. W białym odcieniu znajdziemy wzory POL-SKONE np. w nowej kolekcja FIORI lub ANMI. Biała kolorystyka wzbogaciła także linie FORTIMO i MONA. Modne rozwiązanie, czyli drzwi w dwóch kolorach to także nowa propozycja POL-SKONE. Dwukolorowe drzwi wewnętrzne dostępne są w DECO LUX, SEMPRE LUX, ESPINIE i ESTATO LUX. Idealna propozycja dla nowoczesnych i loftowych miejsc. Stolarka zwraca uwagę także na popularność fabrycznego stylu. Kolorystyka UNI MAT PLUS z odcieniami grafite i titano to przykład inspiracji industrialnymi tonacjami. Linię charakteryzuje wzmocniona powierzchnia z jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na ślady po palcach. Na popularności zyskują także wzory nawiązujące do natury. Z miłości do drewna powstała kolekcji ESPINA. Projekt idealny dla gustownych przestrzeniach. Nieszablonowe ułożenie fornirów w tzw. jodełkę (symetryczną lub asymetryczną) wyróżnia ten wzór i dodaje mieszkaniu charakteru. W nurt natury wpisuje się także linia MONA, dostępna w odcieniach: dąb delano lub biel.
Super projekt z krytymi drzwiami
Obecnie w nowoczesnych projektach pomieszczeń kładziemy nacisk na funkcjonalne rozwiązania dające jednocześnie ciekawy designerski efekt. Te cech łączy system krytej ościeżnicy HARMONY do drzwi jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych. Pozwala ona optycznie powiększyć mieszkanie, a także nadać mu niepowtarzalny, nowoczesny i tajemniczy charakter. Skrzydło drzwiowe HARMONY dzięki możliwości zgrania koloru z kolorem ściany może pozostać niewidoczne i w pełni dostosować się do aranżacji wnętrza. Uzyskujemy wygląd, jaki był nieosiągalny do tej pory. W efekcie powstaje harmonia w przestrzeni ze spójnością elementów aranżacyjnych.
Rewolucja dla nietypowego wnętrza – System REVES
Za sprawą nowoczesnych innowacji nie musimy już rezygnować z estetycznego wystroju na rzecz funkcjonalności. Przykładem przyjaznego estetyce rozwiązania jest system REVES POL-SKONE. Połączenie systemów DUO i REVES daje nowe możliwości aranżacyjne. Pozwala zachować od strony korytarza identyczny wygląd drzwi, które otwierają się w różnych kierunkach. Powierzchnia skrzydeł w obu systemach licuje się z powierzchnią ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę. Zawiasy pozostają ukryte, dlatego od strony korytarza nie będzie zauważalna różnica w ich budowie. Skrzydło REVES dostępne w modelach pełnych (bez przeszkleń): CAMBIO, SIMPLE, SUBLIME, TIARA, SONATA, IMPULS, INTER-AMBER, HAPTIC, DECO, DECO LUX.
Jakie wybrać drzwi przy systemie rekuperacyjnym?
Typowe rozwiązania we wnętrzach przestały nam wystarczać. Dziś szukamy elementów wyposażenia, które dopasowują się do naszych potrzeb. Drzwi dedykowane do indywidualnych funkcji lokum to nowy standard. W ofercie POL-SKONE znajdziemy szereg kolekcji, które odpowiedzą na nasze wymagania. W ten trend wpisują się np. drzwi wewnętrzne dla pomieszczeń z systemem rekuperacji, dostępne są w modelach: CAMBIO, SIMPLE, TIARA, INTER-AMBER, IMPULS, SONATA, DECO, DECO LUX. Skrzydła są krótsze o 20 mm od standardowej wysokości, tj. 2000 mm (system przylgowy) i 2020 mm (system bezprzylgowy), ościeżnica pozostaje standardowej wysokości.
Systemy przesuwne – NOWOŚĆ MOVI
W tej dekadzie architektura stawia na minimalistyczne rozwiązania. Otwarte przestrzenie i zacieranie granic między strefami w mieszkaniu to hit. W osiągnięciu efektu luźnej przestrzeni pomagają skrzydła przesuwne. Od lat doceniamy je za oszczędność miejsca. Genialnie sprawdzają się w kawalerkach i pomieszczeniach, gdzie zależy nam na wykorzystaniu każdego metra. Z portfolio POL-SKONE np. system przesuwny naścienny MOVI nada pomieszczeniom taki nowoczesny wymiar. Za sprawą ukrytego mechanizmu skrzydło w nim osadzone wygląda niezwykle lekko.
Skomentuj:
Nowości POL-SKONE – dla dobrego projektu wnętrza