Produkty

 • Basen ogrodowy

  Wybieramy basen ogrodowy dla całej rodziny. Czym warto się kierować, aby dokonać najlepszej decyzji zakupowej?

  Basen ogrodowy stanowi wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników wodnej rozrywki. Cieszą przez cały sezon małych i dużych, jednocząc rodzinę we wspólnej zabawie. Zobacz, czym się kierować, wybierając praktyczny i trwały basen ogrodowy dla siebie i domowników.

 • Zamiatarka S 4 TwinZamiatarka S 4 Twin

  Zamiatarka do kostki Karcher

  Nadejście jesieni często wzbudza nostalgię za minionym latem. Niepotrzebnie, bo i ta pora roku może wyzwolić w nas wiele pozytywnych emocji. Tym bardziej, że jeszcze cieszymy się dość długim dniem i jak tylko pogoda pozwoli, czas spędzać będziemy w ogrodzie czy na tarasie. Kto realizuje się w pracach ogrodniczych wie doskonale, jak istotna jest jesień w ogrodzie, dla nowych roślin i tych, które już latem cieszyły oko swą bujnością. Dlatego firma Karcher ma kilka porad dla wszystkich posiadających dom z ogrodem.

 • Szczotki do fotowoltaiki

  Szczotki do czyszczenia paneli fotowaltaicznych i elewacji

  Coraz bardziej modne i chętnie wybierane przez inwestorów instalacje fotowoltaiczne są bez wątpienia przyszłością energetyki w domach jednorodzinnych i nie tylko. W jaki sposób zadbać panele solarne na dachu, tak, aby ich nie uszkodzić, a skutecznie oczyścić z zabrudzeń, by mogły pracować wydajnie? Niemiecki producent sprzętu czyszczącego – Karcher ma na to nowy patent. Zestaw akcesoriów, który pozwoli czyścić wydajnie i bezpiecznie nie tylko panele solarne, ale też elewacje budynków jak i wysoko położone okna.

 • Meble ogrodowe

  Meble ogrodowe - Jak wybrać dobre meble ogrodowe?

  Wiosną warto pomyśleć o tym, jak będzie prezentował się ogród. Osoby, które mają więcej miejsca do zagospodarowania na pewno będą myślały o tym, by poza częścią przeznaczoną do upraw roślin, owoców i warzyw zdecydować się na wytyczenie części rekreacyjnej. Bardzo ważne jest to, by w tak wydzielonej strefie znalazły się meble ogrodowe, dzięki jakim można będzie wypoczywać na ogródku swobodnie i w pełni komfortowo.

 • Perlit

  Perlit ogrodniczy - co to jest i do czego służy?

  Perli to naturalny minerał i materiał obojętny chemicznie często stosowany w ogrodnictwie do polepszenia warunków powietrznych gleby w szklarni lub uprawie doniczkowej.

 • Pixel Garden

  Pixel Garden czyli ogrody wertykalne

  Produkty z serii Pixel Garden to artykuły przygotowane do tworzenia ozdobnych kwiatowych ścian roślinnych. Tego rodzaju zielone kompozycje doskonale nadają się zarówno do dekoracji i urządzania przestrzeni otwartych (ogrodów,  prywatnych i publicznych, parków, placów zabaw, parkingów firmowych), jak i wnętrz (domów, obiektów firmowych, instytucji, galerii handlowych, lokali użytkowych). Zaznaczyć należy, że ogrody wertykalne można dzięki kwitnieniu roślin skomponować nie tylko w kolorze zielonym, lecz także w wielu innych barwach.