Zamiatarka do kostki Karcher

MP

Nadejście jesieni często wzbudza nostalgię za minionym latem. Niepotrzebnie, bo i ta pora roku może wyzwolić w nas wiele pozytywnych emocji. Tym bardziej, że jeszcze cieszymy się dość długim dniem i jak tylko pogoda pozwoli, czas spędzać będziemy w ogrodzie czy na tarasie. Kto realizuje się w pracach ogrodniczych wie doskonale, jak istotna jest jesień w ogrodzie, dla nowych roślin i tych, które już latem cieszyły oko swą bujnością. Dlatego firma Karcher ma kilka porad dla wszystkich posiadających dom z ogrodem.

Zamiatarka S 4 TwinZamiatarka S 4 Twin
Zamiatarka S 4 Twin
Fot. Karcher

Jaka zamiatarka do kostki brukowej?

Choć być może długotrwałe zamiatanie miotłą pozwala spalić nieco kalorii, to, przyznajmy szczerze, takie zajęcie nie jest zbyt przyjemne. Warto zamiast tego użyć jednej z domowych zamiatarek Kärcher, które nawet pięć razy szybciej niż miotła radzą sobie z luźnymi zabrudzeniami wokół domu (żwir, piach, liście, niedopałki, kapsle etc.)

Jesienne liście w ogrodzie czyli jak szybko sprzątnąć ogród

Zamiatarka ręczna

W swojej ofercie firma Kärcher posiada trzy modele domowych zamiatarek: S 550, S 650 oraz S 750. Dla posiadaczy większych posiadłości polecane są modele o symbolach S 650 i S 750. Jak działa takie urządzenie? Bardzo prosto, gdyż zamiatarka jest urządzeniem mechanicznym napędzanym ręcznie. Szczotka walcowa oraz szczotki boczne (Kärcher S 650 posiada dwie szczotki boczne) są napędzane przez dwa duże koła. To zapewnia stabilność i wspaniałe rezultaty usuwania zanieczyszczeń także na zakrętach, przy krawężnikach czy ścianie domu.

Podczas zamiatania pył nie jest wzbijany w powietrze, ponieważ cały mechanizm jest dobrze uszczelniony. Wyjmowany pojemnik na zanieczyszczenia o poj. 16 l w modelu Kärcher S 650 jest komfortowy w opróżnianiu śmieci. Model Kärcher S 750 posiada nadto regulację docisku szczotki bocznej do podłoża, co wzmacnia skuteczność zamiatania na różnych rodzajach nawierzchni zewnętrznych. Zamiatarka S 750 ze zbiornikiem o poj. 32 l umożliwia zebranie naprawdę dużej ilości śmieci bez konieczności częstego opróżniania zbiornika.

Podwozie zamiatarek wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest odporne na przypadkowe uderzenia, wilgoć oraz zmiany temperatury. Uchwyt prowadzący można dopasować do wzrostu osoby obsługującej, co zapewnia każdemu właściwy komfort pracy. A komfort przechowywania gwarantuje takie składanie zamiatarek po pracy, że w pozycji pionowej zajmują bardzo niewiele miejsca i zmieszczą się w każdym garażu.

Jak sprzątnąć liście w ogrodzie czyli skuteczne sposoby na zbieranie liści

Skomentuj:

Zamiatarka do kostki Karcher