Kwiaty doniczkowe - 10 roślin doniczkowych nie do zdarcia. Najbardziej wytrzymałe rośliny domowe

26.06.2017 09:11
szeflera drzewkowata

szeflera drzewkowata Fot. GAP Photos/Medium

Żadna roślina doniczkowa u Ciebie nie rośnie? Potrzebujesz rośliny łatwej w utrzymaniu i niezniszczalnej. Wybierz jedną z tych, które tu prezentujemy!
Komentarze (5)
Kwiaty doniczkowe - 10 roślin doniczkowych nie do zdarcia. Najbardziej wytrzymałe rośliny domowe
Zaloguj się
 • avatar

  upupa.epos

  Oceniono 3 razy 1

  Pandan ze zdjęcia jest zbyt głęboko posadzony. Roślina wytwarza korzenie podporowe, a tak głębokie sadzenie uniemożliwia to. Nie powstaną też na tak posadzonej roślinie 'odrosty'. Białe paski zależą nie tylko od nawożenia, ale przede wszystkim od okresu w jakim roślina wypuszcza nowe liście - jesienno-zimowe są ich pozbawione, wiosenno-letnie mają je. Poza tym roślina zawsze odwraca się do źródła światła, więc chcąc mieć ładną roślinę musimy ją obracać, żeby się nie krzywiła.

 • avatar

  bienka3

  Oceniono 2 razy 0

  Mi też się zmarnował, a miałam już sporego. Pewnie przez to ,że stał za blisko grzejnika. Widziałam w "I Like Beton" podobną doniczkę jak ta mniejsza obok szeflera. Ma trochę grubsze ścianki i jest bardziej kanciasta. Ale chyba są takiej samej wielkości.

 • Ariana Solecka

  Oceniono 21 razy -15

  To się tak mówi, że nie do zdarcia. Gdybym ja nie zakupiła nawozów wzmacniających przez zielony-dom, z pewnością nie miałabym dzisiaj już żadnego kwiatka w domu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE