Dom, w którym piękno bierze się z detali

Tekst Wojciech Stasiak, red., zdjęcia Bartosz Makowski
08.12.2016 08:56
A A A
Dom pod Stargardem. 205 m2 - powierzchnia użytkowa, 1101 m2 - powierzchnia działki

Dom pod Stargardem. 205 m2 - powierzchnia użytkowa, 1101 m2 - powierzchnia działki (Fot. Bartosz Makowski)

Na obrzeżach Stargardu stoi dom, który w ciekawy sposób łączy w sobie architektoniczne wartościowe wątki polskiego budownictwa sprzed kilku dekad z dojrzałą estetyką domów jednorodzinnych zza naszej zachodniej granicy.
Zobacz zdjęcia (8)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Johnny Bravo

  Oceniono 3 razy 3

  To w końcu dom wziesiono z cegły klinkierowej - jak twierdzą podpisy pod pierwszymi zdjęciami, czy jednak tylko elewacje? Bo to bardzo istotna różnica!

 • colonel_kurtz

  Oceniono 1 raz 1

  Od szczytu wygląda jak bokser Azjata po przegranym pojedynku, z którego wyszedł z podbitym okiem. No i przed drzwiami wejściowymi piękna kuweta dla kota w postaci kwadratu ze żwirem. Wygląda ogólnie jak nagłe zderzenie dwóch domów, gdzie wynik jest wypadkową tego, co wypluł program graficzny do robienia karykatur. Piękne i przemyślane chyba na ostrym kacu zakończenia balustrad przy spadzistym dachu. Dla mnie pieniądze można było wydać znacznie lepiej ale jaka fantazja, taki efekt, tu chyba co rano był nowy pomysł, bez uwzględnienia co wymyślono poprzedniego dnia. Architekt dobrze się bawił a najlepiej, jak ktoś mu za to jednak zapłacił. Makabryła!

 • msqu

  Oceniono 1 raz -1

  Straszne, oczy bolą od cegieł raz w poziomie, raz w pionie. A właścicieli będą boleć szyje od patrzenia w telewizor zawieszony za wysoko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX