Duży dom na bardzo małej działce

Tekst Andrzej Markowski, zdjęcia Tomasz Hejna
14.02.2017 08:36
A A A
Pierwotnie na parceli stał niewielki budynek, który łączył się ścianą z sąsiednim. To, co zwykle uznawane jest za niedogodne (mało kto lubi bliźniaki), zostało w projekcie nowo powstałego domu obrócone na korzyść inwestorów - architekci wykorzystali każdy metr powierzchni działki

Pierwotnie na parceli stał niewielki budynek, który łączył się ścianą z sąsiednim. To, co zwykle uznawane jest za niedogodne (mało kto lubi bliźniaki), zostało w projekcie nowo powstałego domu obrócone na korzyść inwestorów - architekci wykorzystali każdy metr powierzchni działki (fot. Tomasz Hejna)

Ten dom mógłby stanąć w szranki ze słynnymi japońskimi minidomkami upchniętymi na parcelach wielkości chusteczki do nosa. Jak na polskie standardy, było naprawdę ciasno.
Obejrzyj cały dom (11)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • szejski

  Oceniono 6 razy 6

  Mecyje, dom 260m2 na działce 287m2. Tak się dziwnie składa, że dom może mieć parę pięter, a działka - nie.

 • sztucznypolak

  Oceniono 4 razy 4

  Ja mam dom, ktorego powierzchnia jest wieksza od powierzchni dzialki.

 • errorem

  0

  Mając pewne pojęcie o wyobrażeniu ;) pozwolę sobie na uwagę, że realizacje prezentowanych wnętrz, pokazują dość dobitnie nieumiejętność zestawiania detali i kolorów. Ujmując rzecz inaczej, eklektyzm czy postmodernistyczny "chaos" także wymagają czegoś więcej, aniżeli dyplomu inżyniera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX