Mieszkanie: życie ma kolor

Stylizacja i tekst: Agnieszka Osak-Rejmer Zdjęcia: Sylwester Rejmer Projekt wnętrza: Agata Maciejewska, Jan Katyszewski/Hokum Architekci

Życie pani Agaty ma wręcz kilka kolorów, z których najbardziej rzucają się w oczy limonkowy, różowy i czerwony. Właśnie te barwy wybrała do swojego mieszkania i dzięki nim każdego dnia już od rana czuje się tak, jakby dostawała zastrzyk energii.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Życie pani Agaty ma wręcz kilka kolorów, z których najbardziej rzucają się w oczy limonkowy, różowy i&#8200;czerwony. Właśnie te barwy wybrała do swojego mieszkania i dzięki nim każdego dnia już od rana czuje&#8200;się&#8200;tak,&#8200;jakby dostawała zastrzyk energii. <BR /> MIESZKANIE. Barwne krople. Pokój z aneksem kuchennym powstał dzięki zburzeniu niepotrzebnych ścian, co pani Agacie doradzili projektanci. Również oni namówili gospodynię na ożywienie wystroju akcentami mocnych barw. Naturalne światło wpada do wnętrza przez okna tradycyjne i&#8200;dachowe. Na&#8200;podłodze położono deski z&#8200;drewna orzecha.
ZDJĘCIA: Sylwester Rejmer

Skomentuj:

Mieszkanie: życie ma kolor