Zaproś święta do swojego domu

red.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas rodzinnych spotkań i smakowania tradycyjnych potraw. Ten wyjątkowy czas zazwyczaj wywołuje w nas piękne wspomnienia z dzieciństwa, kojarzy się z ciepłem i wspaniałą atmosferą. Chcąc dłużej cieszyć się tą aurą, warto zaprosić święta do swojego domu już teraz. Sprawdź, jakie są na to sposoby.

Zaproś święta do swojego domu
Zaproś święta do swojego domu
mat. prasowe

Zimą, kiedy słońca na niebie jest jak na lekarstwo, staramy się ożywić wnętrza światłem. Duże latarenki, mniejsze lampiony i tealighty ustawione na komodzie, schodach czy tarasie stworzą niezwykły klimat przywołujący magię świąt.

Na tworzenie świątecznej atmosfery mają także wpływ barwy, którymi się otaczamy.

Kolory zimy wydają się nam chłodne i dość ponure, ale jeśli biel zestawimy z ciepłym odcieniem drewna, wnętrze nabierze przytulności

– radzi Monika Utnik, redaktorka magazynu „Cztery Kąty”. Idealne będą również dodatki w barwach klasycznej czerwieni: grubo pleciony koc, puszysta poduszka czy świeca.

Aranżację wnętrza świetnie uzupełnią wykonane własnoręcznie nastrojowe ozdoby, na przykład papierowe gwiazdy dekorujące okna w pokojach lub świerkowy wianek zawieszony na drzwiach wejściowych.

Więcej inspirujących pomysłów znajdziecie w najnowszym, grudniowym numerze magazynu „Cztery Kąty”, dostępnym w sprzedaży od 7 listopada.

Grudniowy numer Czterech Kątów
Grudniowy numer Czterech Kątów
mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Zaproś święta do swojego domu