Piano, czyli lepsza strona Internetu

red.

Jak odróżnić dziś dobre treści w Internecie od nierzetelnych i niepotwierdzonych informacji? Skąd czerpać wiedzę od prawdziwych ekspertów?

12334215 https bi
fot. shutterstock

Piano, to system dostępu do materiałów udostępnianych przez siedmiu największych polskich wydawców, w tym Agorę. Rejestrując się w systemie możecie korzystać z artykułów, poradników i reportaży tworzonych przez najlepszych polskich dziennikarzy i specjalistów. Naprawdę warto!

 

E-ogrody.pl i miesięcznik Magnolia od niedawna są częścią systemu Piano. Być może zauważyliście już na naszej stronie napis: Ta strona jest częścią systemu Piano. A nieopodal - po jego prawej stronie - odsyłacz do informacji i zachęta do zalogowania się w owym systemie.

 

Dlaczego warto zalogować się w systemie Piano?

 

- Czytaj najlepsze treści w polskim internecie za jedyne 19,90 zł za miesiąc. Za pomocą jednego logowania otrzymaasz dostęp do najlepszych materiałów miesięcznika Magnolia - fachowych projektów ogrodów wykonanych przez współpracujących z nami architektów krajobrazu

 

- Możecie również przeczytać wybrane artykuły i poradniki z magazynu Kuchnia, Czterech Kątów, Ładnego Domu, Logo i Poradnika Domowego.

 

- Piano to również szansa na skorzystanie z treści Gazety Wyborczej oraz jej tematycznych dodatków: Dużego Formatu, Wysokich Obcasów, Magazynu Świątecznego i Ale Historii.

 

- Mało? Piano pozwala na lekturę ponad 40 tytułów prasowych największych polskich wydawców (m.in. Forbes i Polska The Times).

 

 

System Piano to nowy trend w Internecie, który już niedługo stanie się powszechny. Warto więc do końca sierpnia wypróbować go bezpłatnie, a później za jedynie 19,90 miesięcznie będziecie mogli obcować z rzetelnym dziennikarstwem i poradnictwem. Zapraszamy!

 

ZALOGUJ SIĘ I WYPRÓBUJ SYSTEM PIANO >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Piano, czyli lepsza strona Internetu