Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ruszyła kolejna edycja "Busem przez polskie ogrody".

Ruszyła kolejna edycja projektu blogera ogrodniczego Tomasza Szostaka: "Busem przez polskie ogrody". To unikatowy projekt, który odkrywa przed internautami niecodzienne i jedyne w swoim rodzaju polskie ogrody. Celem projektu jest: inspirowanie, edukowanie i zachęcanie do samodzielnego tworzenia wyjątkowych przestrzeni. Będziemy pokazywać ogrody uczestników w serwisie e-ogrody.pl

Ogród uczestników 'Z ogrodem na TY'
Ogród uczestników 'Z ogrodem na TY'
Fot. Z ogrodem na TY

Tomasz Szostak - polski bloger ogrodniczy - znów ruszył w trasę po kraju z drugim sezonem, popularnego i szeroko rozpoznawalnego projektu: ,,Busem przez polskie ogrody". W 2019 roku odwiedzi 24 ogrody w różnych częściach Polski. Każdy z ogrodów będzie prezentował wyjątkowe estetyczne walory oraz oryginalne pomysły swoich właścicieli.

- Jak wiecie, moje wycieczki po ogrodach, to ogromna skarbnica inspiracji zarówno dla mnie, jak i dla właścicieli małych i dużych ogrodów w Polsce. Odkrywanie tych pięknych przestrzeni i poznawanie autorów ogrodów dodaje pozytywnej energii, a rozmowy o zieleni, nasadzeniach, roślinach, projektach, inspiracjach, są dowodem na to, że Polacy kochają i dbają o swoje ogrody - podsumował autor projektu Tomasz Szostak.

Projekty ogrodów. Wybierz najładniejszy

Busem przez polskie ogrody

Tomasz Szostak wśród zgłoszonych do programu ogrodów na sezon 2019 wybierze 24 lokalizacje umiejscowione na terenie całego kraju. Będą to jego zdaniem najoryginalniejsze i najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia i pokazania. Do ogrodów dojedzie charakterystycznym busem, który zmienił w tym roku kolor z białego na czarny. W trakcie wizyty i nagrywania relacji Pan Tomasz rozmawia z właścicielami, odkrywa tajniki wyjątkowych ogrodów, dołącza swoje opinie i porady.

- Najważniejsza jest pasja, zaangażowanie i dobry humor! Projekt ma pokazać jak dużo radości może sprawić kształtowanie i zagospodarowanie przestrzeni, a tym samym zainspirować czytelników bloga oraz zmotywować do działania. Wizyty i relacje, podobnie jak w sezonie 2018, dadzą nowe pomysły i podsuną ciekawe rozwiązania dotyczące zakładania i pielęgnacji ogrodów. Cały projekt sukcesywnie będzie opisywany na blogu, dlatego warto śledzić nas na bieżąco - dodaje Tomasz Szostak.

Jak stworzyć ogród prosty w utrzymaniu?

Zgłoszenia do udziału w projekcie można wysyłać przez cały rok na e-mail: kontakt@zogrodemnaty.pl. Kryteria wyboru ogrodów określone są w regulaminie, aczkolwiek szczególną uwagę zwracają ogrody kreatywne, wyróżniające się spośród innych.

Zachęcamy do wzięcia udziału !

Wiejski ogródek na balkonie w bloku z wielkiej płyty. Marzenia się spełniają

Skomentuj:

Ruszyła kolejna edycja "Busem przez polskie ogrody".