Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs "Smaki ogrodu"

red.

Dżem z płatków róży, a może nalewka z czarnego bzu? Przecier pomidorowy czy słodka konfitura z malin? W ogrodzie nic nie może się zmarnować. Pokaż nam swój przepis na smaczne danie prosto z ogrodu i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Podzielcie się z nami swoimi ogrodowymi inspiracjami. Przyślijcie nam zdjęcie rośliny ze swojego ogrodu i propozycję przepisu na potrawę, jaką można z niej przygotować. Może to być najprostsze warzywo lub owoc lub potrawa mniej konwencjonalna, bo na talerz mogą trafić przecież pigwa, jarzębina, a nawet dereń.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zaloguj się w serwisie. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności e-ogrodów załóż konto lub wykorzystaj swój gazetowy login i aktywuj profil w serwisie. (zobacz instrukcję zakładania konta)2. Dodaj do swojego profilu zdjęcie, otaguj słowem "przepis", a w polu "opis" wpisz przepis na wybraną potrawę.3. Swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz link do swojego profilu prześlij na adres e-ogrody@gazeta.pl z dopiskiem "Smaki ogrodu - konkurs".

4. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 października .

5. Wyniki ogłosimy w serwisie 21 października.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy sześć najlepszych. Dla najciekawszych zgłoszeń przygotowaliśmy nagrody:

Nagroda główna: parowar elektryczny Zelmer 37z012Wyróżnienia: 5 zestaw albumów "Ogród w pojemnikach" + "Poradnik Ogrodnika. 99 kroków do pięknego ogrodu".Zapraszamy!

Zanim weźmiesz udział w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

Partnerem konkursu jest MULTICO Oficyna WydawniczaMULTICO Oficyna Wydawnicza specjalizuje się w wydawaniu książek o polskiej przyrodzie. Każdy, kto interesuje się przyrodą, kocha zwierzęta, z ciekawością obserwuje świat, znajdzie w ofercie oficyny poradniki, przewodniki, albumy, encyklopedie i leksykony. W ofercie znajdują się cenione książki dla hobbystów - wędkarzy, ogrodników, hodowców roślin i właścicieli zwierząt domowych - pełne użytecznych wskazówek, sprawdzonych metod i fachowych porad.

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs "Smaki ogrodu"