Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zielone portfolio: pokaż swoje projekty!

red.

Projektujesz i chcesz poznać zdanie innych, ale nie masz gdzie pokazać swoich projektów? Jesteś młodym architektem zieleni, prowadzisz własną pracownię, a może dopiero zaczynasz studia? Załóż wirtualne portfolio na e-ogrody.pl i pochwal się swoją twórczością.

10829689 https bi
Jak to działa? Wystarczy zarejestrować się w serwisie i aktywować konto, a następnie dodać zdjęcia lub wizualizacje swoich projektów. Dlaczego warto?

- Najciekawsze zaprezentujemy czytelnikom na stronie głównej serwisu oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

- Co miesiąc w sondażu internetowym czytelnicy wybierać będą portfolio miesiąca.

- Czytelnicy mogą zamieszczać komentarze pod każdym ze zdjęć - to świetna okazja, by poznać opinie na temat swoich projektów

- Portfolio w serwisie e-ogrody.pl to również szansa, by stworzyć swoją wizytówkę w jednym z największych serwisów o tematyce ogrodowej.

Krok 1: Załóż konto

Boks rejestracji znajduje się w prawym górnym rogu serwisu na stronie głównej. Jeśli posiadasz już konto na gazeta.pl możesz użyć tego samego hasła i loginu, a następnie aktywować swój profil.Krok 2: Aktywuj swój profil

Po zarejstrowaniu na maila otrzymasz link aktywacyjny - teraz możesz się już zalogować w serwisie. Po przejściu do profilu kliknij w link "Włącz swój profil" i przejdż do edycji informacji na swój temat.

Krok 3: Dodaj zdjęcia lub wizualizacje swoich projektów

Teraz możesz już pokazać swoje projekty. Kliknij w przycisk "Dodaj zdjęcia" i postepuj zgodnie ze wskazówkami. Swoje zdjęcia i wizualizacje otaguj słowem "portfolio", w polu opis napisz też coś o swoim projekcie.Krok 4: Twoje portfolio jest już gotoweKrok 5: Moderowanie profilu

Każdy zalogowany użytkownik jest gospodarzem w swoim profilu: może go modyfikować i usuwać komentarze . Możesz zatem edytowac tagi, tytuły oraz opisy swoich prac lub po prostu usunąć zdjęcie.

ZALOGUJ >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Zielone portfolio: pokaż swoje projekty!