Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zostań naszym przyjacielem! Dołącz do naszej społeczności

red.

W serwisie e-ogrody.pl powstała nowa aplikacja umożliwiająca użytkownikom tworzenie własnego profilu. Dzięki tej funkcji, po zalogowaniu, możesz dowolnie zarządzać swoim kontem, dodawać zdjęcia, zapraszać przyjaciół, pokazywać swoją twórczość - np. dodając fotografie własnego ogrodu, balkonu, tarasu. Jeżeli ogród jest Twoją pasją, to jest to idealne miejsce dla Ciebie!

zapisz się na newsletter
e-ogrody.pl
fot. Shutterstock
Razem stwórzmy ogrodową społeczność!
Zapoznaj się z poniższą instrukcją i załóż konto.

1. Logowanie się lub zakładanie konta:

Aby w pełni korzystać z aplikacji, musisz się zalogować, a jeśli nie masz konta, najpierw się zarejestrować (znajdź w prawym górnym rogu poniższy boksik):Strona logowania:Strona rejestracji:W formularzu rejestracji wybierz nazwę użytkownika jaką będziesz posługiwać się w serwisie i podaj swój aktualny adres e-mail, na który otrzymasz link aktywujący konto. Teraz możesz się już zalogować i wpisać podstawowe informacje na swój temat. Zapoznaj się również z regulaminem.Teraz możesz przejść do pełnej aktywacji profilu. Napisz coś o sobie, załącz swój avatar. Pamiętaj - profil Twoją wizytówką w serwisie:Nie zapomnij o tym kroku, będziesz mógł wpisać więcej informacji na swój temat:A gdy już dodasz wszystkie informacje staniesz się stuprocentowym członkiem naszej społeczności!2. Dodawanie zdjęć:

Stworzyłaś/-eś fajny kolaż, sfotografowałaś rzadką roślinę lub zwierzątko, a może chcesz się pochwalić swoim ogrodem? Pokaż je wszystkim i rozszerz swje Ogrodowe konto! Po zalogowaniu i wejściu w profil, kliknij "Dodaj zdjęcie".Następnie wybierz z dysku, to co chcesz pokazać i dokładnie to opisz (otaguj) odpowiednimi słowami: np. lato, ogród, rośliny, balkon, taras.Dzięki temu innym użytkownikom łatwiej będzie odnaleźć Twoje zdjęcia. Możesz je też zatytułować i opisać. Właśnie stworzyłaś/-eś swoją galerię!3. Zapraszanie znajomych

Uzupełniłeś już swój profil, dodałeś zdjęcia, pora zaprosić innych do grona przyjaciół. Chcesz poznać bliżej konkretną osobę o podobnym guście, a może spodobał się Tobie ogród innego użytkownika? Zaproś ich do znajomych!Zaprzyjaźnieni użytkownicy pojawią się w Twoim profilu . O każdym zaproszeniu będziesz powiadomiona/-ny.

W każdej chwili skład swoich znajomych możesz zmieniać i modyfikować, klikając odpowiednie symbole (krzyżyk i haczyk). Spróbuj też skorzystać z wyszukiwarki - wpisz nick i kliknij "szukaj".

4. Moderowanie profilu

Możesz swobodnie przeglądać zdjęcia innych użytkowników i ich znajomych, a także je komentować! Pamiętaj jednak o możliwości moderacji . Każdy zalogowany użytkownik jest gospodarzem w swoim profilu: może go modyfikować i usuwać komentarze . W przypadku nieodpowiednich treści, zawsze istnieje możliwość powiadomienia nas o sytuacji za pomocą kliknięcia ''zgłoś do moderacji'' .

    Więcej o:

Skomentuj:

Zostań naszym przyjacielem! Dołącz do naszej społeczności