Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs "Ogrodowe migawki"

red.

Wygraj półroczną prenumeratę miesięcznika "Ogrody" i publikację zdjęcia w magazynie!

10847380 https bi
Ruszamy z comiesięcznym cyklem fotograficznym. W każdej z odsłon konkursu inne zadanie i inna nagroda oraz publikacja zwycięskiej fotografii na łamach magazynu "Ogrody".

Zadanie 1: Ogrodowe podróże

Podróże kształcą i inspirują. Te bliższe i te dalsze. W tym miesiącu czekamy na Wasze zdjęcia ciekawych przyrodniczo miejsc, które widzieliście podczas podróży: parków narodowych, ogrodów botanicznych, rezerwatów przyrody lub po prostu interesujących ogrodów. Liczymy na kadry, które zachęcą nas do podróżowania i poznawania nowych kierunków!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zaloguj się w serwisie. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności e-ogrodów załóż konto lub wykorzystaj swój gazetowy login i aktywuj profil w serwisie. (zobacz instrukcję zakładania konta)2. Dodaj do swojego profilu zdjęcie, otaguj hasłem "podróże" i napisz co przedstawia .Uwaga: zdjęcie powinno mieć minimalną rozdzielczość 300 dpi.

3. Swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz link do swojego profilu prześlij na adres e-ogrody@gazeta.pl z dopiskiem "Ogrodowe migawki- konkurs".

4. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 stycznia .

5. Wyniki ogłosimy w serwisie 13 stycznia, a z każdym ze zwycięzców skontaktujemy się droga mailową.

Autorzy trzech najlepszych propozycji otrzymają nagrody:

I miejsce: półroczna prenumerata miesięcznika "Ogrody" oraz publikacja zwycięskiego zdjęcia w magazynieII miejsce: album "Ogród zimowy"

III miejsce: album "Rośliny pokojowe i balkonowe. Nastrojowe wnętrze"

REGULAMIN konkursu >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs "Ogrodowe migawki"