Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs "Ogrodowe migawki II"

red.

Zrób zdjęcie i wygraj jedną z trzech atrakcyjnych nagród.

10979008 https bi
fot. Shutterstock
Zapraszamy do kolejnej odsłony naszego cyklicznego konkursu organizowanego wspólnie z magazynem "Ogrody".

Zadanie 2: Bliżej natury

Tym razem spojrzymy naturze prosto w oczy Przyroda z bliska to całkiem inny świat. Owady zmieniają się w inne stworzenia, a rośliny żyją życiem, którego na co dzień nie dostrzegamy. Czekamy zatem na zdjęcia roślin lub zwierząt w skali makro, czyli takich na których fotografowany obiekt zostaje przedstawiony w naturalnych rozmiarach lub nieznacznie powiększony. Prosimy też o dodanie krótkiego opisu zdjęcia, bo niekiedy zdjęcia makro to niezła zagadka.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zaloguj się w serwisie. Jeśli nie jesteś członkiem społeczności e-ogrodów załóż konto lub wykorzystaj swój gazetowy login i aktywuj profil w serwisie. (zobacz instrukcję zakładania konta)2. Dodaj do swojego profilu zdjęcie, otaguj hasłem "makro" i napisz co przedstawia .Uwaga: zwycięzcy będą proszenie o przesłanie plików źródłowych o rozdzielczości co najmniej 300 dpi.

3. Swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz link do swojego profilu prześlij na adres e-ogrody@gazeta.pl z dopiskiem "Ogrodowe migawki- konkurs".

4. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 lutego .

5. Wyniki ogłosimy w serwisie 14 lutego, a z każdym ze zwycięzców skontaktujemy się drogą mailową.

Autorzy trzech najlepszych propozycji otrzymają nagrody:

I miejsce: półroczna prenumerata magazynu "Ogrody" oraz publikacja zdjęcia na łamach magazynu "Ogrody"II miejsce: szklane podkładki pod kubki z miejscem na fotografię (komplet zawiera 5 sztuk, Weltbild)III miejsce: album "Małe ogrody"

Zanim weźmiesz udział w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs "Ogrodowe migawki II"