KONKURS: Moje miejsce w ogrodzie!

red.

Pokaż nam jak odpoczywasz w swoim ogrodzie i wygraj jedną z sześciu nagród!

Konkurs: Moje miejsce w ogrodzie
Konkurs: Moje miejsce w ogrodzie
fot. shutterstock

W każdym ogrodzie lub na balkonie musi się znaleźć miejsce na chwilę relaksu. Hamak pod drzewem, altana, leżanka albo stolik kawowy. Pokażcie nam Wasze zielone kąciki! Zróbcie zdjęcie i dodajcie go do swojego profilu w serwisie e-ogrody. Dla autorów sześciu najbardziej inspirujących zdjęć mamy atrakcyjne nagrody.

 

3 x nagroda główna


Huśtawka ogrodowa Alicante (48x100 cm) marki Miloo o wartości 95 zł. Huśtawka, która nada miejscu nowy klimat. Pozwala na chwilę zapomnienia i przenosi w czasy dzieciństwa. Marynistyczne pasy pięknie skomponują się z zielenią ogrodu i drewnianą podłogą tarasu.

 

 

3 x nagroda wyróżnienie


Lampa oliwna w kształcie kuli (śr. 15 cm) marki Miloo o wartości 89 zł. Wspaniała alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia ogrodu. Lampy oliwne zamknięte w kształt kuli nadadzą otoczeniu szczególny klimat podczas wieczornego odpoczynku.

 

 

 

Jak wziąć udział w konkursie?


1. Zaloguj się w serwisie. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta skorzystaj z opcji rejestracji.

 

2. Do swojego profilu dodaj zdjęcie przedstawiające temat konkursu i otaguj je hasłem "moje miejsce", a w polu "opis" napisz dlaczego lubisz odpoczywać w swoim ogrodzie lub na balkonie.

 

 

3. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 maja. Listę zwycięzców poznacie 28 maja.

 

4. Zanim weźmiesz udział w konkursie, zapoznaj się z REGULAMINEM >>

 

ZAPRASZAMY!

 

 

Nagrody ufundowała marka Miloo (www.miloo.pl)

Miloo oferuje kilkanaście kolekcji mebli ogrodowych o klasycznym i nowoczesnym wzornictwie. W najnowszej kolekcji znaleźć można zestawy mebli, którymi na zewnątrz domu urządzić można strefę wypoczynku. Wygodne modułowe sofy, stoliki kawowe i fotele zapewniają komfort podobny do tego jaki daje wnętrze domu. Więcej na www.miloo.pl

Skomentuj:

KONKURS: Moje miejsce w ogrodzie!