Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

GARDENIA - inspiracja, aranżacja i realizacja marzeń

Red.

Chcesz by Twój ogród wzbudzał zachwyt? Szukasz porad na temat najnowszych trendów ogrodniczych? Przygotowujesz się do wiosennych prac na działce? Wprowadź do swojego ogrodu wiosenny klimat i przygotuj się odpowiednio do nowego sezonu.

Gardenia
Gardenia
Fot. Gardenia

Rośliny, narzędzia, nawozy, kosiarki, systemy nawadniające, dekoracje - to i wiele więcej będzie można zobaczyć podczas najbliższej GARDENII, która w dniach 26-28 lutego 2015 roku odbędzie się na terenie Międzynarodowych targów Poznańskich. Na powierzchni ponad 35.000 m kw na zwiedzających czekać będzie ponad 550 wystawców, którzy zaprezentują ponad 250 nowości produktowych i innowacyjnych rozwiązań ogrodniczych. Wzorem ubiegłorocznym GARDENII towarzyszyć będzie Kiermasz Ogrodniczy, na którym miłośnicy zieleni będą mogli nabyć wiele oryginalnych gatunków roślin, a także produkty pomagające utrzymać kwiaty, krzewy oraz trawniki w dobrej kondycji. Osoby szukające narzędzi

i maszyn ogrodniczych również znajdą coś dla siebie. Wystawcy zaprezentują bowiem bardzo szeroką ofertę.

GARDENIA to również miejsce, w którym można zapoznać się z trendami na nowy sezon oraz uzyskać porady na temat ciekawej aranżacji przestrzeni wokół domu. Wszyscy zainteresowani nawadnianiem, nawożeniem, czy architekturą ogrodową będą mogli zasięgnąć porad z pierwszej ręki. W czasie GARDENII odbędą się m.in. pokazy robotów koszących, które zaprezentują wiodący w kraju producenci. Program urozmaici Pogotowie Projektowe, podczas którego specjaliści z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, pomogą nakreślić wymarzony kształt ogrodu, podpowiedzą w doborze roślin oraz metod ich sadzenia.

 

Równolegle z GARDENIĄ odbędą się Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych SPECIAL DAYS prezentujące bogaty zakres artykułów dekoracyjnych oraz florystycznych.

 

Więcej informacji na www.gardenia.mtp.pl

Skomentuj:

GARDENIA - inspiracja, aranżacja i realizacja marzeń