Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Chelsea Flower Show. Ogrodowe trendy na 2015 r.

Katarzyna Jodłowska

Jesteśmy już po londyńskiej wystawie Chelsea Flower Show. Trudno ochłonąć z emocji. Projekty ogrodów pokazane na wystawie to ekstraklasa w architekturze krajobrazu. To oni wyznaczają trendy dla tej branży. Jak co roku wystawę odwiedza rodzina królewska. Zobaczcie jakie ogrody pojawiły się w tym roku.

Chelsea Flower Show 2015 / RHS Gardening
Chelsea Flower Show 2015 / RHS Gardening
Fot. RHS

Chelsea Flower Show to największa branżowa impreza na świecie. Wystawa organizowana jest nieprzerwanie od 102 lat na terenach Royal Hospital Chelsea w Londynie, pod koniec maja. Trwa 5 dni. Organizuje ją RHS - Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze (www.rhs.org.uk).

Atmosfera targów jest wyjątkowa. Nieprzebrane tłumy fascynatów ogrodnictwa z całego świata kłębią się po minimiasteczku w którym zamiast domków odwiedzamy niezwykle ogrody, pięknie zaaranżowane stoiska z altanami, kwiatami, donicami czy rzeźbami ogrodowymi.

 

Dla każdego kto kocha zieleń Chelsea Flower Show to must have


- Twórcy nagrodzonych ogrodów mają otartą drogę do światowej kariery.

- Architekci krajobrazu znajdują tu kopalnie wiedzy na temat nowych technik, materiałów i trendów.

- Ogrodnicy amatorzy mile spędzają tu czas, zaopatrzą się w oryginalne akcesoria ogrodowe i mogą zebrać wskazówki pomocne przy urządzaniu własnego ogrodu: planowaniu przestrzeni, doborze gatunków roślin, kolorystyki, detali.


Zobaczcie galerię zdjęć z Chalsea Flower Show

Chelsea Flower Show 2015


    Więcej o:

Skomentuj:

Chelsea Flower Show. Ogrodowe trendy na 2015 r.