Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wystawa kwiatów w Chelsea 2007

redakcja

Od 1852 roku Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze (RHS) organizuje co roku, w maju wystawę kwiatów, pochodzących z najróżniejszych zakątków świata. Ponadto w trakcie 5 dni trwania wystawy można obejrzeć pokazowe ogrody stworzone przez najsłynniejszych projektantów.

Wystawa ta jest jednym z najstarszych pokazów na świecie, organizowana jest nieprzerwanie od 1852 roku. W 1913 roku została przeniesiona z Kensington do Chelsea. Pokaz jest ogromnym wydarzeniem nie tylko w świecie projektantów ogrodów czy hodowców kwiatów, ale także przyciąga ogromną liczbę zwiedzających - blisko 160.000 osób. Pośród nich znajdują się koronowane głowy całej Europy, a także przedstawiciele różnych religii.

W tym roku

Na pokazie pojawiło się ponad 600 wystawców z całego świata. Zaprezentowano ponad 250 nowych odmian roślin. Oprócz kwiatów na wystawie można było także obejrzeć około 50 ogrodów zaprojektowanych przez najbardziej uznanych projektantów. Część z nich została nagrodzona złotymi, srebrno-złotymi , srebrnymi i brązowymi medalami. Zdjęcia najpiękniejszych ogrodów zaprezentowanych na wystawie można objrzeć w naszej galerii.

galeria - RHS Chesea Flower Show 2007 »Zobacz również zdjęcia, z zakończonej właśnie wystawy kwiatów w Pałacu Hampton Court, zorganizowanej przez RHS.

galeria - Hampton Court Flower Show 2007 >

    Więcej o:

Skomentuj:

Wystawa kwiatów w Chelsea 2007