Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

25 pomysłów na stroiki świąteczne na Boże Narodzenie

tekst: Alicja Gawryś, Katarzyna Jodłowska

Stroik na Boże Narodzenie? Oprócz tradycyjnej choinki wiele osób chętnie przygotowuje inne dekoracje. Przedstawiamy 25 pomysły na takie stroiki.

Jak zrobić stroik na boże narodzenie

Nasze propozycje są bardzo proste i łatwe do wykonania, a przy tym niedrogie. Można je zrobić z gałązek iglaków, szyszek, orzechów, owoców jarzębiny i rajskich jabłuszek. Podczas pracy przydadzą się także klej szybko schnący w tubce (5-10 zł) lub pistolet na klej (18-60 zł), sucha gąbka florystyczna (5-10 zł/ kostka), szpulka cienkiego dekoracyjnego drutu (15-20 zł), sztuczne perełki i koraliki (ok. 10 zł/paczka), gwiazdki, ozdobne szpilki, trochę siana. Rzeczy te można kupić na giełdach kwiaciarskich, niektóre w pasmanterii lub w sklepach z materiałami dekoracyjnymi. Część z nich znajdziemy w szufladzie, a inne w ogrodzie i na spacerze. Wykonanymi drobiazgami możemy ozdobić stół, półki i biurko z komputerem. Doskonale podkreślają one świąteczny nastrój.

Stroiki bożonarodzeniowe, wianki, dekoracje na Boże Narodzenie

Stroiki świąteczne Boże Narodzenie

Kiedy przychodzą święta to każdy z nas marzy o tym by jego dom był pięknie przystrojony. Mamy często obawy, że tworzenie dekoracji zabierze nam zbyt wiele czasu. Oczywiście można pójść do sklepu i kupić gotowe stroiki, wieńce na drzwi czy lampiony. Ja jednak zachęcam Was gorąco to znalezienia odrobiny czasu dla rodziny i samodzielnego wykonania wszelkich ozdób świątecznych. Nasze propozycje nie są skomplikowane i gwarantują sukces nawet osobom , które nie posiadają specjalnych zdolności manualnych. Ten wspólnie spędzony czas przy tworzeniu dekoracji świątecznych będziecie długo miło wspominać

Ozdoby świąteczne na ostatnią chwilę! Szybko i tanio - ZRÓB TO SAM

Stroiki na boże narodzenie na cmentarz

Szybko dojedziecie do wprawy w tworzeniu wianków czy stroików z gałązek drzewek iglastych ozdobionych szyszeczkami świerków, jodeł czy modrzewi, owocami róży, kasztanami, żołędziami .. właściwie wszystkim co można znaleźć w ogrodzie. Wówczas możecie kilka swoich dzieł przerobić na modę cmentarną. By stworzyć stroik bożonarodzeniowy na cmentarz wystarczy wmontować w niego znicz lub kilka wąskich świeczek.

Skomentuj:

25 pomysłów na stroiki świąteczne na Boże Narodzenie