Konkurs: Piękne rośliny za projekt rabatki

red.

Zaprojektuj swoją rabatkę i wygraj zestaw cebul do swojego ogrodu.

Twoja rabatka - zaprojektuj rabatkę i wygraj kwiaty
Twoja rabatka - zaprojektuj rabatkę i wygraj kwiaty
Fot. www.twojarabatka.pl
Zasady naszego nowego konkursu są bardzo proste:

1. zaprojektuj rabatę w sklepie TwojaRabatka.pl2. w swoim projekcie użyj dużego zestawu "Z ogrodowej apteki" lub dużego zestawu "Sami swoi"3. zapisz swój projekt4. wyślij link do niego na nasz fanpage Piękny ogród na Facebookuautorzy trzech najlepszych projektów wygrają zaprojektowaną przez siebie rabatkę - duży zestaw "Z ogrodowej apteki" o wartości 449,90, który zawiera 392 cebule lub duży zestaw "Sami swoi" o wartości 449,90, który zawiera 259 cebul. 7 kolejnych osób otrzyma Kartę Stałego Klienta sklepu TwojaRabatka.pl uprawniającego do 10 procentowej zniżki na zakup wszystkich zestawów.

Terminy

Swoje prace nadsyłajcie na nasz fanpage od 5 października 2011 do 15 października 2011. Wklejajcie je jako komentarz do informacji o konkursie.

Od 17 października do 19 października na stronie Piękny ogród będzie trwało głosowanie na najlepszy projekt.

20 października ogłosimy wyniki, a sklep TwojaRabatka.pl rozpocznie wysyłkę nagród, żebyście zdążyli jeszcze w październiku posadzić cebule.

Zanim przystąpicie do konkursu przeczytajcie Regulamin

Nagrody główne

Duży zestaw "Z ogrodowej apteki"

Mogą uleczyć albo zaszkodzić - roślin z tego zestawu lepiej nie lekceważyć. Moc natury zamknięta w pięknej formie. Dla uważnych/zaintrygowanych - ogrodnicze ciekawostki. Większość roślin występujących w naturze zawiera związki chemiczne, które użyte w odpowiedni sposób i w odpowiedniej ilości powodują określoną reakcję organizmu: od leczenia, poprzez zatrucie lub odurzenie, do - w krańcowych przypadkach - śmierci. Ten zestaw skomponowaliśmy z roślin, które także mają szczególne właściwości. Poznawanie ich będzie ciekawym doświadczeniem dla każdego ogrodnika.

Zestaw zawiera:

Czosnek Ozdobny (Allium) Gladiator

Jaskier (Ranunculus) Mieszanka Kolorów

Krokus (Crocus) Wielkokwiatowy Golden Yellow

Rannik Zimowy (Eranthis) Cilicica

Śnieżyca (Leucojum) Aestivum

Kosaciec Drobny (Iris reticulate) Harmony

Łącznie: 392 cebuleDuży zestaw "Sami swoi"

Znane, lubiane i sprawdzone, bez dziwnych, nieznanych gatunków. Po prostu rabatka "Sami swoi", chociaż nie wszyscy to rdzenni Polacy. Przebiśniegi, tulipany, szafirki, krokusy - te rośliny znają wszyscy i może dlatego wszystkim dobrze się kojarzą. Kwitną wdzięcznie i obłędnie pachną. Uwaga! Przyciągają sąsiadów do płota!

Zestaw zawiera:

Tulipan (Tullip) Golden Apeldoorn

Krokus (Crocus) Wielkokwiatowy Jeanne d'Arc

Szafirek (Muscari) Armeniacum

Przebiśnieg (Galanthus) Nivalis

Szachownica (Fritillaria) Aurora

Kosaciec Bródkowy (Iris germanica) Amethyst Flame

Łącznie: 259 cebulZapraszamy do zabawy.

Sponsor konkursu

Nagrody sponsoruje sklep TwojaRabatka.pl

TwojaRabatka.pl to pierwszy serwis w polskimInternecie, który pozwala własnoręcznie stworzyć profesjonalny projekt rabaty ogrodowej i zamówić ją do domu. By to zrobić, wystarczy wykonać trzy proste kroki: 1) wybrać gotowy zestaw cebul do zasadzenia, 2) sprawdzić online, jak rośliny będą prezentowały się w prawdziwym ogrodzie (specjalna

aplikacja wbudowana w serwis pozwala "zasadzić" rośliny wirtualnie na planie własnego ogrodu lub przykładowym tle), 3) wybrany zestaw cebul zamówić do domu. Zestawy można zamawiać także pomijając projektowanie, od razu ze strony TwojaRabatka.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Konkurs: Piękne rośliny za projekt rabatki