Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stojak pod choinkę. 20 stojaków pod choinkę [Przegląd rynku]

Katarzyna Jodłowska

Stojak pod choinkę? Choinka to niekwestionowany symbol Świąt Bożego Narodzenia. By pięknie się prezentowała należy ją prawidłowo osadzić na stojaku. Zobaczcie jakie niezwykłe stojaki dla Was znaleźliśmy.

Kolorowy stojak pod choinkę. Wykonany z metalu, malowanie ręcznie zapewnia oryginalności i niepowtarzalność każdego ze stojaków. Posiada zbiorniczek na wodę. Może służyć jako lampka lub ozdoba w ogrodzie. Sprzedajemy.pl, 290 zł
Kolorowy stojak pod choinkę. Wykonany z metalu, malowanie ręcznie zapewnia oryginalności i niepowtarzalność każdego ze stojaków. Posiada zbiorniczek na wodę. Może służyć jako lampka lub ozdoba w ogrodzie. Sprzedajemy.pl, 290 zł
Fot. sprzedajemy.pl

Stojak pod choinkę

Już od kilku dni trwa przedświąteczna gorączka zakupowa -poza prezentami czeka nas zakup pięknej i zdrowej, pachnącej choinki ... a także odpowiedni dla niej stojak. Mocne zamocowanie choinki jest konieczne z wielu powodów – w czasie przygotowań do wigilii będziemy mieć wystarczająco dużo na głowie, by dodatkowo poprawiać stabilność stojaka. Drzewko – samo w sobie masywne – dodatkowo jest obciążone lampkami i świecidełkami, a ich nierównomierne rozmieszczenie może skutkować przechyłem pnia w stronę gości. Nie zapominajmy też o dzieciach, które z zaciekawieniem będą z bliska oglądać przybranie drzewka oraz ukradkowo wyławiać będą spomiędzy bombek zawieszone tam smakołyki. Także zwierzęta domowe mogą przypadkowo potrącić choinkę lub zaplątać się w przewody biegnące w stronę gniazdka elektrycznego.

Jak zrobić stojak na choinkę?

Stojak pod choinkę obi

Dobrym miejscem na zaopatrzenie się w solidny stojak pod choinkę są supermarkety ogrodnicze - można tam kupić i choinkę i stojak. W OBI w okresie przedświątecznym pojawiły się promocje na stojaki. Najprostszy trzyramienny model kosztuje nawet 30 zł. Popularne plastikowe modele stabilnie utrzymają 2,5 metrową choinkę i posiadają wmontowany pojemnik na wodę - ok 50 zł. Na uwagę zasługuje stojak wyglądający jak zielona doniczka - także ma pojemnik na wodę - 50 zł.

Jak wybrać ciętą choinkę do domu

Stojak pod choinkę Allegro i Olx

Jeśli zależy nam na zakupach bez wychodzenia z domu warto skorzystać z aukcji internetowych - można na nich kupić oryginalne stojaki produkowane przez rękodzielników i używane produkty w tańszych cenach.

Stojak pod choinkę Lidl

Jeśli nie zdążymy się zaopatrzyć wcześniej w solidny stojak choinkowy, nie traćmy nadziei bo również sieci sklepów spożywczych zaplanowały promocyjną sprzedaż zarówno choinek jak i stojaków i dekoracji choinkowych.

Stojak pod choinkę kuty

Sklepy z wyposażeniem wnętrz przygotowały ofertę stojaków wysokiej klasy z kutego metalu. W większości jest to ręczna robota więc trzeba będzie za nią więcej zapłacić - czasami nawet kilkaset złotych. Jednak choinka pojawia się w naszych domach co roku i inwestycja w gustowny stojak na pewno się zwróci przez kolejne lata.

Pomysł na choinkę czyli zbiór alternatywnych pomysłów na choinkę bożonarodzeniową

 

 

Skomentuj:

Stojak pod choinkę. 20 stojaków pod choinkę [Przegląd rynku]