Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble ogrodowe Smania

MP, Katarzyna Jodłowska

Meble ogrodowe pozwalają na wygodne zaaranżowanie tarasu i stworzeniu tam letniego salonu. Powinien być on tak zaprojektowany, aby zmaksymalizować poczucie komfortu i zachęcić do oddania się relaksowi. Meble ogrodowe muszą być wykonane z najlepszych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych, łatwych w konserwacji oraz do przechowywania.

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe Smania kolekcja Samos
Fot. Archidzieło

Meble ogrodowe

O domu nie powinno się myśleć wyłącznie w kategorii bryły i wnętrza. To także przestrzeń, która go otacza. Warto zadbać, aby była to spójna całość, a to co w środku harmonijnie korespondowało, z tym co na zewnątrz. W tych kwestiach z całą pewnością pomoże oferta renomowanej marki Smania, której kolekcje zdobią wnętrza najbardziej wymagających koneserów designu rodem z Półwyspu Apenińskiego. Włoscy projektanci potrafią stworzyć lekkie, nowoczesne meble, które doskonale zagrają w przestrzeni niejednej rezydencji. Prostota formy, najwyższa jakość materiałów i niewymuszona elegancja - to trzy główne cechy wyróżniające meble ogrodowe Smania. 

Meble ogrodowe. Co będzie modne w 2019

Meble ogrodowe Smania

Bardzo bogata kolekcja, składająca się z kilku linii pozwoli na zaaranżowanie tarasu czy przestrzeni przy basenie w stylu południowowłoskim. Głównym źródłem inspiracji były jachty pływające wokół Capri oraz cumujące u Wybrzeża Amalfi. Jasne teakowe drewno, aluminium, szkło oraz tkaniny w naturalnych odcieniach - oto lista materiałów użytych w kolekcji. 

Dla tych, którzy lubią być w ogrodzie, ale męczy ich słońce, doskonałą propozycją będą dzienne łóżka z baldachimem z linii Amalfi. Ich konstrukcja wykonana jest z teakowego drewna, a biały len bardzo dobrze odbija promienie słoneczne.

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe Smania kolekcja Amalfi
Fot. Archidzieło

Podstawą dobrze zaprojektowanego letniego salonu są wygodne łóżka do opalania, fotele oraz kanapy. Tu na uwagę zasługują linie Amalfi i Maratea. Bardzo ciekawy jest wykonany z aluminium fotel Hydra. Wyróżniający się formą, ma charakterystyczne zadaszenie z ażurowego metalu. Jest on wprost reinterpretacją wiklinowych koszy plażowych popularnych na plażach weneckiego Lido. Pozwoli on schować się przed słońcem lub zaszyć się z kieliszkiem chłodnego białego wina. 

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe Smania kolekcja Maratea
Fot. Archidzieło

Lato to także czas ucztowania na świeżym powietrzu. Długie kolacje na rozgrzanym popołudniowym słońcem tarasie wymagają zarówno odpowiedniego stołu, jak i nastrojowego oświetlenia. Bardzo elegancki teakowy stół Nettuno wprost idealnie komponuje się ze stojącym lampionem Marrakesh. Z kolei linia Giglio i Lipari koresponduje z dodatkami Casablanca. 

Jak zabezpieczyć drewniane akcesoria ogrodowe przed zniszczeniem?

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe Smania, sofa Amalfi, lampionMarrakesh, donice Cachepot
Fot. Archidzieło

Niezwykle efektowne są też stoliki z linii Paros czy stół Skiathos - wszystkie na podstawach z lekkich powyginanych prętów, wywołujących skojarzenia z pofalowanymi od wiatru włosami. 

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe Smania, stół Skiatos, krzesła Delos
Fot. Archidzieło
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe Smania
Fot.Archidzieło

Lato to czas odpoczynku, zasłużonych wakacji. Meble w ogrodzie są równie ważne, jak te we wnętrzu domu. Warto zadbać o każdy detal, by później zatopić się w wygodnych kanapach czy na leżakach i oddać słodkiemu lenistwu.

23 pomysły na tani ogród. Jak urządzić niedrogi ogród?

    Więcej o:

Skomentuj:

Meble ogrodowe Smania