Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne meble ogrodowe

MP, KJT

Jeśli dysponujemy ogrodem lub tarasem w miejskiej przestrzeni, możemy zaaranżować je tak, aby nawet w ciągu tygodnia poczuć się jak na urlopie. Warto pomyśleć o urządzeniu swojej strefy relaksu jeszcze przed majówką.

Sofa ogrodowa
Sofa ogrodowa
Fot. BoConcept

W naszym klimacie promienie słoneczne są powodem do radości, gdyż przez spory fragment roku odczuwamy ich niedosyt. Cenna jest każda chwila, gdy możemy korzystać z pięknej pogody, leniwie wylegując się na wygodnych meblach. Urządzenie miejsca do wypoczynku powinno być łatwe i przyjemne, aby nie generowało dodatkowych obowiązków.

Pelargonia na balkonie pielęgnacja

Nowoczesne meble ogrodowe

Nowoczesne meble ogrodowe mogą być tak efektowne i wyrafinowane jak te, które wykorzystujemy do aranżacji wnętrz. Jako idealna „baza” na relaks z książką w ciepłe letnie wieczory posłuży dwuosobowa sofa ogrodowa.

Leżanka Roma
Leżanka Roma
Fot. BoConcept

Leżanka ogrodowa to wygodny mebel, na którym możemy wylegiwać się i zarumienić skórę w gorące dni.

Sofa ogrodowa Roma
Sofa ogrodowa Roma
Fot. BoConcept

Kilkuosobowa, narożna sofa, wzbogacona w funkcjonalny schowek stwarza idealne warunki na odpoczynek dla całej rodziny.

Jak łatwo i skutecznie czyścić taras?

Stolik z krzesłami Adelaide
Stolik z krzesłami Adelaide
Fot. BoConcept

Wakacje kojarzą się z sezonowymi owocami, lemoniadą, kawą mrożoną i orzeźwiającymi drinkami. Klasyczny stolik kawowy ułatwi skupienie ich w zasięgu ręki. Z kolei białe krzesło oraz stolik Adelaide na eukaliptusowych nogach to kwintesencja szyku, która sprawdzi się też pod gołym niebem.

Drzewa do donic na taras. Jakie wybrać?

Krzesła Elba
Krzesła Elba
Fot. BoConcept

Krzesło wypoczynkowe Elba również jest przykładem na to, że meble ogrodowe mogą być jednocześnie funkcjonalne i oryginalne pod względem formy. Krzesła z tej serii zostały zaprojektowane w taki sposób, że można łatwo ustawić jedno na drugim.  

Nowoczesne meble ogrodowe odporne na warunki atmosferyczne

Letni deszcz ani wysoka temperatura nie stanowią zagrożenia, ponieważ dostępne meble ogrodowe  są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Wygodne siedziska z kolekcji Rome wykonane są z tkaniny o podwyższonej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Podobnie meble Elba, w których wykorzystano stal i wysokociśnieniowy laminat.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowoczesne meble ogrodowe