Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pierwsze Targi Wirtualne w Zumi

red

Pełną parą ruszyły pierwsze wirtualne targi Dom i Ogród. W dniach od 21 do 28 marca klienci będą mogli zrobić zakupy online, pobrać katalogi produktów i porozmawiać z blisko 70 wystawcami z takich branż jak: wyposażenie wnętrz, budownictwo, okna i drzwi, finanse i ubezpieczania oraz wiele innych.

Pierwsze wirtualne targi w zumi
Pierwsze wirtualne targi w zumi
Fot. Shutterstock
To pierwsze tak duże targi dotyczące branży dom i ogród. Targi wirtualne są połączeniem wszystkich najważniejszych funkcji i zalet targów stacjonarnych z korzyściami, jakie daje Internet oraz nowoczesne technologie.

Wirtualność wydarzenia pozwala na udział w targach nawet najmniejszym firmom, gdyż koszty uczestnictwa są zdecydowanie niższe niż w targach stacjonarnych. - mówi Robert Zarański, dyrektor Zumi i produktów e-commerce.

Wystawcy nie muszą martwić się o koszt przygotowania i rozmontowania stoisk. Każda osoba zainteresowana targami może wejść na stronę targi.zumi.pl i porozmawiać na czacie z konsultantem, pobrać katalog branżowy, skorzystać ze specjalnych rabatów oraz zrobić zakupy online.

Jeśli remontujesz, budujesz, chcesz ubezpieczyć nieruchomość lub zaprojektować ogród - te targi są dla Ciebie!

Odwiedź www.targi.zumi.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Pierwsze Targi Wirtualne w Zumi