Dobrze rosną w pojemnikach
W cieniu: berberys Thunberga (Berberis thunbergii) 'Bogozam', 'Aurea', 'Atropurpurea Nana' i 'Green Carpet'; cis (Taxus baccata) 'Amersfoort', 'Fastigiata' i 'Fastigiata Robusta'; miłorząb (Ginkgo biloba) 'Mariken' i 'Variegata'; mikrobiota (Microbiota decussata); irgi: purpurowa (Cotoneaster atropurpureus) 'Variegatus', Dammera (C. dammeri) 'Major' i 'Mooncreeper' i drobnolistna (C. procumbens) 'Streib's Findling'; ostrokrzew Meservy (Ilex meserveae) 'Blue Angel'.
- Więcej o:
![]()
Zagajnik w donicach
![Kobushi magnolia w Japonii Kobushi magnolia w Japonii]()
Magnolia – pochodzenie i gatunki. Skąd pochodzi magnolia?
![Sadzonka Magnolii Sadzonka Magnolii]()
Magnolia – zakupy bez niespodzianek. Jak wybrać dobrą sadzonkę?
![Magnolia naga jest 10-15-metrowym drzewem. Kwiaty pachnące cytryną ukazują się w kwietniu. W młodym wieku może przemarzać. Magnolia naga jest 10-15-metrowym drzewem. Kwiaty pachnące cytryną ukazują się w kwietniu. W młodym wieku może przemarzać.]()
Magnolia – gatunki, odmiany i uprawa w ogrodzie
![Dachowkowato ulozone liscie winobluszczu trojklapo Encyklopedia roślin: Dachowkowato ulozone liscie winobluszczu trojklapo]()
Wiecznie zielone bluszcze – właściwości, uprawa i zastosowanie
![Wzrastające tulipany Wzrastające tulipany]()
Najpiękniejsze wiosenne kwiaty doniczkowe – rośliny cebulowe do domu i na balkon
![‘The Matador®’ (Lise Nørgård) hodowczyni: Rosa Eskelund ‘The Matador®’ (Lise Nørgård) hodowczyni: Rosa Eskelund]()
Różane hity sezonu w Rosarium – odmiany z Danii, Niemiec i Francji
![Róża ‘ZEPETI®’ syn. Meibenbino hod. Meilland Róża ‘ZEPETI®’ syn. Meibenbino hod. Meilland]()
Różane nowości w Rozarium – odmiany Łukasza Rojewskiego i niezwykła miniaturowa ‘ZEPETI®’









