Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kurtyna wodna w ogrodzie i na tarasie

MP, KJ

W upalny letni dzień, gdy słońce praży niemiłosiernie szukamy nie tylko cienia, ale także orzeźwienia. Czasem pergola czy parasol to za mało. Warto pomyśleć o kurtynie wodnej. Zobaczcie, co to takiego

Kurtyna wodna do ogrodu

Kto z nas nie marzy o ochłodzie podczas wypoczynku pod parasolem, na balkonie czy tarasie? Najlepiej, gdyby dosięgnęła nas orzeźwiająca bryza. Taka, jaka występuje w trakcie letniego wypoczynku nad morzem. Takie właśnie doznania gwarantuje urządzenie o nazwie kurtyna wodna. To nieduże urządzenie podłącza się wprost do kranu i odkręca wodę.  Woda rozpyla się mgiełkę, która unosi się w powietrzu chłodząc bezpośrednie otoczenie

Rośliny balkonowe na upały i suszę

Kurtyna użytkowanie

Dzięki praktycznym obejmom mocującym, zestaw kurtyny wodnej jest niezwykle elastyczny w użyciu. Obejmy można szybko zdemontować, a następnie zamontować wąż w innym miejscu: na balkonie, tarasie, pod parasolem lub w namiocie. W przypadku montażu na stałe, na przykład na pergoli, obejmy mocujące można w prosty sposób przykręcić.

Podlewanie trawnika - Nie taka straszna susza...

Kurtyna wodna Gardena - montaż kurtyny

Zestaw kurtyny wodnej montuje się do parasola, markizy lub pergoli i podłącza do kranu. Po włączeniu wody, dysze tworzą delikatną mgiełkę, która przyjemnie schładza powietrze.

Zestaw zawierający obejmy mocujące można szybko przymocować do parasola lub markizy i równie szybko zdemontować i przenieść w inne miejsce. Innym rozwiązaniem jest przymocowanie go na stałe za pomocą śrub, na przykład na stelażu pergoli. Zestaw jest wyjątkowo elastyczny, ponieważ podłącza się go bezpośrednio do kranu. Położenie mikro dysz zamgławiających można regulować. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych dysz.

 

Kurtyna wodna
Kurtyna wodna
Fot. Gardena

Kurtyna wodna - łatwe połączenie

System można w prosty sposób podłączyć do kranu za pomocą zintegrowanego elementu podłączeniowego OGS. Dysza zamgławiająca z szybkozłączem ze stopem na końcu węża zapobiega wyciekaniu wody.

Kwiaty odporne na suszę i brak światła

Kurtyna wodna mgiełka

Zestaw kurtyny wodnej zapewnia odświeżenie w gorące dni, obniżając temperaturę nawet o 6°C. Rozpylana mgiełka wodna unosi się w powietrzu niczym chłodna zasłona.

Kurtyna wodna - zużycie wody

Ponieważ rozpylana mgiełka jest niezwykle delikatna, zużycie wody jest bardzo niskie ( 13 l/h), dając użytkownikom beztroską radość przez całe lato.

Kurtyna wodna cena

Gotowy zestaw kurtyny wodnej to koszt 220 zł

Kurtyna wodna zestaw

Zestaw kurtyny wodnej pozwala się ochłodzić w upalne dni. System obejmujący dysze zamgławiające montuje się na parasolu, daszku lub pergoli i podłącza do kranu. Dysze tworzą delikatną mgiełkę, która przyjemnie schładza powietrze. Zestaw obejmuje 10 m węża, 7 dysz zamgławiających, 1 zawór regulacyjny, 13 obejm mocujących oraz element podłączeniowy OGS. Jest gotowy do natychmiastowego użycia, a ponadto można go rozszerzać o dodatkowe zestawy.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kurtyna wodna w ogrodzie i na tarasie