Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble ogrodowe Gervasoni

MP, KJ

Meble ogrodowe z kolekcji In Out przenoszą elegancję wnętrz domowych do ogrodu. Wykonane z naturalnych materiałów nowości zaprojektowała Paola Navone.

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe leżanki
Fot. Gervasoni

Meble ogrodowe na taras i do ogrodu

Styl włoskiej marki to kreatywna mieszanka wielokulturowych inspiracji, nowoczesności i tradycyjnego rzemiosła. W taki sposób zaprojektowana jest również kolekcja In Out, w której znajdziemy meble ogrodowe. Jednak Gervasoni proponuje, by nie trzymać się ściśle podziału na meble wewnętrze i domowe. Już sama nazwa kolekcji sugeruje, że wiele jej modeli z powodzeniem sprawdzi się także w aranżacji czterech kątów. 

Meble ogrodowe. Co będzie modne w 2019

Meble ogrodowe nowoczesne

Obecnie dom, ogród i taras wzajemnie się przenikają. Niezależnie od tego, w którym z tych miejsc spędzamy czas, chcemy cieszyć się takim samym komfortem i najwyższą estetyką. Umożliwi to nowa kanapa In Out 620 o organicznych, zaokrąglonych kształtach lub leżak z drewna tekowego In Out 869. Nową propozycją do zewnętrznej jadalni jest w całości wykonany z teku stół In Out 871, który opcjonalnie może mieć blat marmurowy, ze szkła hartowanego lub betonu. Pasuje do niego krzesło In Out 875 z wyplecione ze stali lakierowanej. Ciekawie prezentują się również nowe stoliki kawowe. Nieco postmodernistyczny In Out 838 ma betonową podstawę i marmurowy okrągły blat, z rattanu kubu wypleciony jest niewielki In 627, a prosty In Out 848 ma stalową nogę i blat z marmuru lub betonu z rysunkiem mozaiki. Niezobowiązujący, świeży styl mebli ogrodowych Gervasoni zachęca do miksowania ze sobą różnych modeli i aranżowania niepowtarzalnych przestrzeni. 

Nowoczesne meble ogrodowe

Meble marki Gervasoni można obejrzeć i kupić w showroomie MOOD. Wybrane modele dostępne są również w sklepie internetowym.

Jak zabezpieczyć drewniane akcesoria ogrodowe przed zniszczeniem?

Skomentuj:

Meble ogrodowe Gervasoni