Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zostań testerem Husqvarna Automower i weź #WolneOdKoszenia

Pressland, KJ

90 dni darmowych testów automatycznej kosiarki Husqvarna , oszczędność czasu, regularnie koszony trawnik bez wysiłku, cicha i bezemisyjna praca, możliwość zarządzania maszyną z dowolnego miejsca na Ziemi za pomocą smartfona. To tylko część korzyści z udziału w innowacyjnym programie testerskim, którego II edycja wystartowała w połowie czerwca br.. Zgłoś się do programu już dziś i sprawdź osobiście benefity pracy kosiarki automatycznej w swoim ogrodzie!

Kosiarka
Program testerski
Fot.Husqvarna

Program testerski Husqvarna Automower® „Z czasem możesz wszystko” skierowany jest do właścicieli przydomowych ogrodów. Teren zieleni wokół domu wymaga sporego nakładu pracy i bywa niekiedy nie lada wyzwaniem. Pielęgnacja trawnika, zwłaszcza w sezonie jest czasochłonna i zajmuje do kilku godzin tygodniowo w zależności od powierzchni. Firma Husqvarna – światowy producent w produkcji kosiarek automatycznych, już po raz kolejny wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i daje Klientom możliwość testowania swoich flagowych maszyn.

Jaką kosiarkę wybrać?

Z czasem możesz wszystko

Roboty Husqvarna Automower® pracują samodzielnie i bardzo cicho, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić czas na ważniejsze czynności niż koszenie trawnika i nie zakłócają spokoju rodzinie czy sąsiadom. Radzą sobie z nieregularnymi kształtami trawnika, wąskimi przejściami i stromymi zboczami, pokonują wzniesienia o nachyleniu do 40%, technologia GPS pozwala utrzymać trawnik na tej samej wysokości przez cały sezon, a wbudowana funkcja "Connect" umożliwia zarządzanie maszyną za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na Ziemi. Kosiarki automatyczne pracują regularnie, przycinają drobne przyrosty trawy dzięki czemu nie ma konieczności jej zbierania i utylizacji. Dla ambasadorów pilotażowej edycji Husqvarna Automower® największymi benefitami z udziału w programie był widok pięknego, idealnie skoszonego trawnika bez wysiłku, cicha praca możliwa o każdej porze dnia i nocy oraz zaoszczędzony czas, który mogli przeznaczyć na realizację własnych pasji, dla rodziny, czy na inne ważniejsze czynności niż koszenie trawnika.

Jaką kosiarkę kupić do małego ogrodu? Na co zwrócić uwagę przy zakupie. Nasze propozycje na każdą kieszeń

- Tegoroczna edycja programu jest jednym z elementów zainaugurowanej pod koniec kwietnia br. kampanii społecznej CICHE SĄSIEDZTWO „Umówmy się na ciszę”, mającej na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa z zakresu zagrożeń nadmiernego hałasu oraz podjęcie walki z tym problemem. Zanieczyszczenie hałasem to drugie zaraz po smogu największe zagrożenie środowiskowe dla naszego zdrowia i życia. Każdy z nas ma wpływ na to w jakim otoczeniu żyje, mieszka i odpoczywa. Poprzez kampanię społeczną zachęcamy, aby każdy na miarę własnych możliwości – osobistych i zawodowych - eliminował hałas z najbliższego otoczenia poprzez używanie do pielęgnacji terenów zieleni cichych maszyn akumulatorowych, zamiast głośnych urządzeń spalinowych. Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower® pracują cicho i nie zakłócają spokoju rodzinie czy sąsiadom. A zatem uczestnicy naszego programu testerskiego poza weryfikacją benefitów robotów, przyłączą się również do naszej kampanii i niepisanej umowy społecznej „Umówmy się na ciszę”, dzięki czemu będą redukować poziom hałasu w miastach, dbać o ciche sąsiedztwo, zyskując w swoim najbliższym otoczeniu cichą, komfortową przestrzeń do pracy, odpoczynku czy na realizację własnych pasji - mówi Marcin Andrzejczyk, Regionalny Manager Marketingu na Europę Wschodnią Husqvarna.

Jak dbać o kosiarkę

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 31 lipca 2019 r., przez specjalnie dedykowany portal: automowertest.pl. Wybranych kilkudziesięciu uczestników będzie relacjonowało
w swoich kanałach social media przebieg testu Husqvarna Automower® najnowszej
i najbardziej zaawansowanej technologicznie serii X-line.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zostań testerem Husqvarna Automower i weź #WolneOdKoszenia