Sadzenie roślin

 • Jesienią w sprzedaży są sadzonki szczepionych odmian róż z tzw. gołym korzeniem, dobrej jakości, a przy tym tanie. Można je sadzić od końca września aż do pierwszego mrozu. Korzenie takiej róży jak najszybciej po zakupie wstawiamy do wody na 3-5 godziny i ustawiamy w cieniu. Następnie przycinamy jej wierzchołki, aby pobudzić roślinę do wzrostu.

  Sadzenie krzewów z gołym korzeniem [Krok po kroku]

  Rośliny z gołym korzeniem to takie rośliny których korzenie są bez bryły ziemi. Sadzimy je w stanie uśpionym, jesienią lub wczesną wiosną

 • Orangenb umchen SLOWA KLUCZOWE: Apfelsine Apfelsinenbaum Baum Buch Citrus Limette Orange Orangenbaum Pflanze Schale Sch´ssel Topfpflanze Zimmerpflanze Zitrus Zitrusfrucht Hochformat

  Jakie rośliny urosną z pestki?

  Jak wnieść do domu nieco egzotyki? Wystarczy kupić awokado czy figę, owoc zjeść, a pestkę... posadzić w doniczce!

 • Drzewko owocowe w doniczce

  Rośliny, które wyrosną z pestki

  Zjedz awokado lub figę, wyciśnij sok z pomarańczy, a nasiona... posadź w doniczce. I czekaj, aż zaczną kiełkować twoje własne egzotyczne rośliny.

 • 13878859 https bi

  Projektujemy rabatę z roślin wrzosowatych

  Różaneczniki i azalie są jednymi z piękniejszych krzewów kwitnących wiosną. Właściciele leśnych działek porośniętych sosnami i brzozami, na piaszczystym i kwaśnym podłożu mogą z powodzeniem uprawiać te gatunki.

 • Przygotowanie donic do sadzenia roślin jednorocznych

  Przygotowanie donic do sadzenia roślin jednorocznych

  Wszyscy amatorzy ogrodnictwa i miłośnicy roślin balkonowych każdej wiosny z niecierpliwością czekają na moment, gdy na swoich balkonach i tarasach będą mogli postawić pojemniki z kwiatami. Zanim jednak do donic będzie można nasypać odpowiedniego podłoża i posadzić w nich rośliny, trzeba je dobrze wyczyścić.

 • Narcyz z grupy tazetta 'Cragford'
 • 27.04.2003 HOLANDIA WYJAZD BIURO CEBULKOWE HOLANDIA PARK KEUKENHOF OGROD PUBLICZNY ROSLINY CEBULOWE ARANZACJA ROSLINNA KOSZ WIKLINOWY TULIPAN TULIPA NARCYZ TRABKOWY NARCISSUS POJEMNIK FOT PAWEL SLOMCZYNSKI / AGENCJA GAZETA

  Jak sadzić cebulowe

  By wiosną donice rozkwitły tulipanami i szafirkami, cebule trzeba posadzić jesienią. Rośliny cebulowe szczególnie urodziwie prezentują się w pojemnikach. Widuje się je w parkach, na skwerach, przy wejściach do prywatnych domów, na tarasach.