Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ogród w domu, dom w ogrodzie

Pressland, KJ

Latem zacierają się granice pomiędzy domem a ogrodem. Ogród staje się dodatkową przestrzenią do życia. Za sprawą marki Gervasoni i jej kolekcji mebli In Out przestrzeń ta może być równie wygodna i stylowa, co salon lub jadalnia.

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe marki Gervasoni z kolekcji In Out
Fot. Mood

Meble z kolekcji In Out mają formy typowe dla tych domowych, ale zachowują parametry wytrzymałościowe modeli ogrodowych. Dzięki nim możemy urządzić „pokój wypoczynkowy” na świeżym powietrzu. Wszak niezależnie od tego, czy spędzamy czas w domu, czy w ogrodzie, chcemy cieszyć się takim samym komfortem i najlepszą estetyką. Dlatego projektantka kolekcji, Paola Navone, proponuje, by zaprzestać sztywnego podziału na meble do domu i do ogrodu.

Kokon ogrodowy. Hit zakupowy tego sezonu

To nowatorskie zastosowanie form typowych dla mebli salonowych, wykorzystanie ich swoistego „języka” do stworzenia mebli ogrodowych, jest niewątpliwie efektem naturalnej skłonności Navone do przekraczania granic. Tych artystycznych i geograficznych. Stąd duża łatwość projektantki do wychodzenia poza utarte schematy. Kolekcja In Out mocno wpisuje się w filozofię marki, której styl jest kreatywną mieszanką wielokulturowych inspiracji – projektantka przywozi je z licznych podróży po świecie, nowoczesności i tradycyjnego rzemiosła – komentuje Karina Snuszka, prowadząca shworoom MOOD, oferujący markę Gervasoni.

Na kolekcję In Out składa się aż 159 modeli sof, foteli, puf, krzeseł, stołów i stolików, do których produkcji wykorzystano ręcznie tkany poliester, drewno teakowe, ceramikę, kamień i aluminium.

Meble ogrodowe. Jak wybrać meble do swojego ogrodu?

Można je dowolnie ze sobą zestawiać, za każdym razem uzyskując unikalną kompozycję. Niespodzianką w kolekcji są wygodne, miękkie fotele i pufy, jednocześnie będące… lampami. O zmroku świecą subtelnym, zmysłowym światłem, co wprowadza do ogrodu niezwykły klimat. To kolejne nieoczywiste rozwiązanie projektowe Navone.

Meble ogrodowe. Co będzie modne w 2019

Bez względu na to, czy zaaranżujemy meblami In Out miejsce na trawie między drzewami, czy salon, którego granice wyznaczają ściany, efekt będzie tak samo dobry. A dzięki ich uniwersalności, latem, przy sprzyjającej pogodzie, możemy całkiem wynieść się z domu do ogrodu. Markę Gervasoni oferuje showroom Mood.

    Więcej o:

Skomentuj:

Ogród w domu, dom w ogrodzie