Wtorek, 16 stycznia 2018

WIADOMOŚCI TYGODNIA

 

Jak bezpiecznie kupić stary dom

Andrzej Koronowicz

Chcesz mieć własny, lecz zamiast budować, wolisz kupić gotowy, stary dom? Używany, ale w dobrym stanie, starszy i tańszy, lecz wymagający remontu, a może nowy w stanie surowym? Oto rady, jak kupić dom na rynku wtórnym.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Nasze forum

Mam taras wyłożony marmurem, który kruszy się na krawędziach. Myślałem, żeby przykręcić deski na krawędziach i zrobić wylewkę. Jak się za to zabrać, żeby było solidnie? Jeśli zrobić spadek? Jakie schody najlepiej zrobić?

Projekty domów

 

Projekt domu Oktawian

Nowoczesny, skromny dom z funkcjonalnym podziałem przestrzeni - na parterze jest strefa dzienna, na górze sypialnie. Powierzchnia użytkowa 140 m2

NOWOŚCI

 

Tarasowe drzwi zintegrowane

Firma Centor proponuje drzwi zintegrowane - w jednym systemie profile połączono od razu z moskitierami i roletami. Rozwiązanie uzyskało prestiżową nagrodę red dot.

E-OGRODY

 

Ogród w stylu angielskim

Ogrodnictwo to narodowa pasja Anglików. Spróbujmy przenieść ich piękne ogrody na nasz grunt. Niektóre rozwiązania na pewno możemy zastosować i w naszym klimacie.

ŁADNY DOM

 

MAJOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY!

W tym wydaniu pokazujemy najcieplejsze modele okien, piszemy o więźbie dachowej i naprawach dachu, wymieniamy kocioł na pompę ciepła, sprawdzamy systemu alarmowe; w temacie numeru wszystko o garażach, wiatach i podjazdach.

Newsletter zosta? wys?any zgodnie z zamówieniem z?o?onym w Gazeta.pl     zrezygnuj z subskrypcji    zamów inne newslettery
Copyright Agora SA    Reklama - Ochrona prywatno?ci - Kontakt