Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

FLOLUCE - oświetlenie przyjazne roślinom

Materiał prasowy

Nowość na polskim rynku - FLOLUCE - oświetlenie przyjazne roślinom, to efekt współpracy dwóch marek, Nowodvorski Lighting oraz FLOLUCE, które zaproponowały zupełnie nowatorskie podejście do aranżacji zieleni we wnętrzach. Teraz rośliny doniczkowe mogą ozdabiać nawet zacienione holu, przedpokoje czy salony, korzystając z unikalnych, stylowych lamp, które wspierają rozwój roślin dzięki specjalnemu źródłu światła o jakości potwierdzonej przez polskie, niezależne laboratorium fotometryczne.

Lampa Aura
Lampa Aura
Fot. NOWODVORSKI LIGHTING

Dzięki lampom FLOLUCE, można teraz zrealizować różnorodne kreatywne pomysły aranżacyjne, gdzie człowiek, roślinność i oświetlenie współistnieją harmonijnie w komfortowych warunkach.

Lampy FLOLUCE emitują ciepłe białe światło, które nie wydziela fioletowej poświaty. W porównaniu z innymi rozwiązaniami dedykowanymi roślinności ogrodowej, promieniowanie optyczne jest bezpieczne dla skóry i oczu ludzi oraz zwierząt. To pierwsze takie oświetlenie przeznaczone do użytku wewnętrznego na polskim rynku.

Montaż lamp opiera się na autorskim Systemie Cameleon Nowodvorski Lighting, który pozwala elastycznie projektować oświetlenie. Marka od 30 lat słynie z tworzenia oryginalnych opraw dekoracyjnych o minimalistycznym, nowoczesnym designie, a produkcja w Polsce gwarantuje wysoką jakość. Jak podkreśla Olga Krywult, CEO Nowodvorski Lighting: Cały czas analizujemy potrzeby klientów i wprowadzamy wygodne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania wnętrz. Z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz angażujemy się w realizację nowoczesnych projektów, które zmieniają oblicze polskich domów. Jesteśmy dumni z efektów współpracy z FLOLUCE, która zaowocowała innowacyjnym rozwiązaniem o takiej funkcjonalności, pierwszym w Polsce.

Bardzo prosty montaż
Bardzo prosty montaż
Fot. Nowodvorski Lighting
Wtyczka i włącznik w zestawie
Wtyczka i włącznik w zestawie
Fot. Nowodvorski Lighting
Minimalistyczny design
Minimalistyczny design
Fot. Nowodvorski Lighting

Nowatorskie lampy FLOLUCE wyposażone są w wymienne źródło światła LED E27 o mocy 20 W, które przyspiesza rozwój roślin. Zapewniają one warunki do wzrostu roślin w domu, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo dla wszystkich domowników, w tym zwierząt. Lampy zostały szczegółowo przebadane przez polskie niezależne laboratorium fotometryczne.

Ze względu na potrzeby roślin, źródło światła w lampach FLOLUCE jest około trzykrotnie mocniejsze niż standardowe oświetlenie wnętrz, a natężenie światła w odległości kilkudziesięciu centymetrów od lampy sięga nawet ponad 5000 lx. Jednakże, dzięki zaawansowanej optyce, światło jest skierowane dokładnie na rośliny. Lampy zostały starannie zaprojektowane, uwzględniając różnorodność efektów wizualnych. Na przykład, w lampach z kolekcji ZEN, źródło światła jest głęboko ukryte, co sprawia, że kąt padania światła odpowiada szerokości klosza.

Każda lampa wyposażona jest w 5-metrowy przewód z włącznikiem i zakończona wtyczką, oraz w zestaw z klipsami montażowymi, co umożliwia szybki i prosty montaż oświetlenia.

W ofercie znajduje się pięć modeli lamp: LED LUNA, VIGO, ZEN w kolorach białym i czarnym, oraz ALBA i AURA w odcieniach czerni, dostępne na zamówienie.

Ceny kolekcji:

LED LUNA – 279 zł
VIGO – 149 zł
ZEN – 299 zł
ALBA (na zamówienie) – 349 zł
AURA (na zamówienie) – 349 zł
ZESTAW ZEN + LED LUNA – 474 zł
ZESTAW VIGO + LED LUNA – 349 zł

Lampsa Zen
Lampsa Zen
Fot. Nowodvorski Lighting
Lampa ledowa Luna
Lampa ledowa Luna
Fot. Nowodvorski Lighting
    Więcej o:

Skomentuj:

FLOLUCE - oświetlenie przyjazne roślinom