Galeria mieszkań

 • Wnętrze z charakterem

  Wnętrze z charakterem

  Mieszkanie jest kobiece, jednak nie przesłodzone. Nowoczesne, ale nie zimne. Mocne odcienie oranżu, czerwieni i różu skontrastowano z szarością, brązem i czernią. Dekoracyjnym motywem przewodnim są tutaj tapety w kwiaty.

 • Apartamenty Złota: z widokiem na całą Warszawę

  Apartamenty Złota: z widokiem na całą Warszawę

  Na 50. piętrze warszawskiego apartamentowca Złota udostępniono właśnie cztery pokazowe lokale - 65-metrowy (mieszkanie z 1 sypialnią), 140-metrowy (2 sypialnie), 236-metrowy (3-4 sypialnie) oraz 500-metrowy, nazwany Złota lounge. Ceny wykończonych apartamentów wahają się od 25 000 do 65 000 złotych brutto za metr kw.

 • Mieszkanie: jak labirynt

  Mieszkanie: jak labirynt

  Kasia i Marek nie wyobrażali sobie życia poza Podgórzem - nadwiślańską dzielnicą Krakowa, ze specyficznym klimatem. Nie zniechęciło ich nawet to, że znalezione przez nich mieszkanie w starej kamienicy nadawało się do generalnego remontu, a  układ pomieszczeń przypominał labirynt.

 • Mieszkanie: zdalne sterowanie

  Mieszkanie: zdalne sterowanie

  Podczas urządzania dwupoziomowego mieszkania gospodarze przebywali w Słowenii, większość ważnych decyzji podejmowali więc na odległość. Mimo to projektantce udało się spełnić ich oczekiwania i stworzyć wnętrze, jakie widzieli oczami wyobraźni.

 • Dom: życie z pasją

  Dom: życie z pasją

  Pani Halina marzyła o ogródku, pan Karol o dużym akwarium. Swoje marzenia mogli spełnić po przeprowadzce z bloku do przestronnego domu pod Warszawą. Teraz każde z nich ma idealne warunki do realizowania swoich pasji.

 • Mieszkanie: w prezencie

  Mieszkanie: w prezencie

  Zaledwie 22-metrowa kawalerka dopiero czeka na gospodarza - Janek zamieszka tu już niedługo, gdy tylko zostanie studentem. Rodzice, którzy kupili synowi mieszkanie, chcieli, by wnętrze przypominało mu dom rodzinny. Wystrojem miało się też wpisać w atmosferę widocznej za oknem Starówki.

 • Mieszkanie: zatrzymane w kadrze [WIDEO]

  Mieszkanie: zatrzymane w kadrze [WIDEO]

  W swoich pierwszych czterech kątach Kasia i Maciek mogą wreszcie do woli przemalowywać i przerabiać - czyli robić to, co było zabronione w wynajmowanych dotąd kawalerkach. Oboje są grafikami, pasjonują się architekturą wnętrz i designem. Oboje nie lubią też monotonii. Widać to po wystroju ich mieszkania, które co jakiś czas przechodzi metamorfozę, opisywaną przez gospodynię na blogu.

 • Dom: w barwach Południa

  Dom: w barwach Południa

  Z centrum Lublina gospodarze jadą tylko kilka minut. I od razu trafiają do innego świata - w otoczonym bujną zielenią domu panuje atmosfera inspirowana prowansalskimi siedzibami. Ciepło tu, przytulnie i spokojnie. Aż miło codziennie wracać.

 • Mieszkanie: razem i osobno

  Mieszkanie: razem i osobno

  Mieszkanie urządzono tak, by domownicy mogli spędzać razem jak najwięcej czasu, nie odrywając się od swoich zajęć. W otwartej przestrzeni dziennej znalazł się więc kąt wypoczynkowy, kuchnia oraz kącik do pracy z komputerem. A wszystko zostało tak rozplanowane, by rodzina wzajemnie sobie nie przeszkadzała.

 • Mieszkanie: zatrzymane w kadrze

  Mieszkanie: zatrzymane w kadrze

  W swoich pierwszych czterech kątach Kasia i Maciek mogą wreszcie do woli przemalowywać i przerabiać - czyli robić to, co było zabronione w wynajmowanych dotąd kawalerkach. Oboje są grafikami, pasjonują się architekturą wnętrz i designem. Oboje nie lubią też monotonii. Widać to po wystroju ich mieszkania, które co jakiś czas przechodzi metamorfozę, opisywaną przez gospodynię na blogu. Sfotografowaliśmy jedną z wersji.

 • Mieszkanie: widziane na czarno

  Mieszkanie: widziane na czarno

  Mieszkanie w starej łódzkiej kamienicy wymagało nie tylko generalnego remontu, ale też sporej odwagi, by ten remont zacząć. Delfina i Michał, architekci z zawodu, wszystkim zajęli się sami. I choć na początku czarno to widzieli, całkiem tanio udało im się zamienić ruinę w wygodne wnętrze w loftowym stylu.

 • Mieszkanie z akcentami turkusu

  Mieszkanie z akcentami turkusu

  Mieszkanie zostało zaaranżowane w odcieniach bieli, brązu i beżu, mimo to wystrój nie jest monotonny. Sprawiają to zarówno ciekawe rozwiązania architektoniczne, jak i pojawiające się tu i ówdzie akcenty turkusu.

 • Prezentacje: zawsze modna czerń i biel

  Prezentacje: zawsze modna czerń i biel

  Nowoczesne rozwiązania, meble znanych projektantów, mieszanka czerni, bieli i barwy stalowej - to wszystko sprawia, że wystrój mieszkania, choć oszczędny, jest bardzo stylowy.

 • Aranżacja po męsku

  Aranżacja po męsku

  Gospodarz zawodowo zajmuje się turystyką, w jego mieszkaniu próżno jednak szukać półek zastawionych pamiątkami z podróży. Wspomnienia chowa w laptopie. We wnętrzach ceni prostotę form i minimalizm, unika zbędnych, jak sam mówi, dekoracji.

 • Mieszkanie na zielonym Powiślu

  Mieszkanie na zielonym Powiślu

  To już trzecie mieszkanie Pani Hanny Strzeleckiej-Kociniak w tej części Warszawy. Powiśle kocha za klimat i obfitość zieleni. Po sąsiedzku jest też teatr Ateneum, z którym jej mąż, znany aktor Jan Kociniak, był związany przez ponad 40 lat.

 • Mieszkanie w kolonialnym stylu

  Mieszkanie w kolonialnym stylu

  Solidne meble w stylu kolonialnym, posążki Buddy, dostojne brązy i beże. Choć to mieszkanie w warszawskim bloku, już od progu można się tu poczuć niczym w dalekich Indochinach.

 • Dom nowoczesny i ciepły

  Dom nowoczesny i ciepły

  Gospodarze domu w warszawskim Wilanowie postawili projektantkę przed niełatwym zadaniem: chcieli mieszkać nowocześnie, ale też przytulnie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, wzorów i kolorów ich wizja stała się rzeczywistością.

 • Druga młodość tradycyjnego mieszkania

  Druga młodość tradycyjnego mieszkania

  Jeszcze niedawno to mieszkanie było bardzo nobliwe i tradycyjnie eleganckie, dla nowych gospodarzy okazało się jednak zbyt nobliwe i zbyt tradycyjne. Za punkt honoru postawili sobie, by je rozweselić.

 • Fioletowe wnętrze

  Fioletowe wnętrze

  Rodzice na dolnym poziomie, córki na górnym. Fiolet - ulubiony kolor pani domu optycznie spaja wystrój całego mieszkania. Ta rzadko stosowana we wnętrzach barwa dzięki licznym odcieniom znakomicie nadaje się do budowania w pomieszczeniu miłej atmosfery.

 • Aranżacja z kroplą turkusu

  Aranżacja z kroplą turkusu

  Gospodarze, pracownicy branży finansowej, mają na co dzień dość emocji. Dlatego zależało im na spokojnie urządzonym mieszkaniu, bez nadmiaru faktur, form i mocnych kolorów. Odrobina szaleństwa, na jaką się zgodzili, to mieszanka stylów - stare meble w nowoczesnym otoczeniu.