Galeria mieszkań

 • Wnętrze z charakterem

  Wnętrze z charakterem

  Mieszkanie jest kobiece, jednak nie przesłodzone. Nowoczesne, ale nie zimne. Mocne odcienie oranżu, czerwieni i różu skontrastowano z szarością, brązem i czernią. Dekoracyjnym motywem przewodnim są tutaj tapety w kwiaty.

 • Apartamenty Złota: z widokiem na całą Warszawę

  Apartamenty Złota: z widokiem na całą Warszawę

  Na 50. piętrze warszawskiego apartamentowca Złota udostępniono właśnie cztery pokazowe lokale - 65-metrowy (mieszkanie z 1 sypialnią), 140-metrowy (2 sypialnie), 236-metrowy (3-4 sypialnie) oraz 500-metrowy, nazwany Złota lounge. Ceny wykończonych apartamentów wahają się od 25 000 do 65 000 złotych brutto za metr kw.

 • Mieszkanie: jak labirynt

  Mieszkanie: jak labirynt

  Kasia i Marek nie wyobrażali sobie życia poza Podgórzem - nadwiślańską dzielnicą Krakowa, ze specyficznym klimatem. Nie zniechęciło ich nawet to, że znalezione przez nich mieszkanie w starej kamienicy nadawało się do generalnego remontu, a  układ pomieszczeń przypominał labirynt.

 • Mieszkanie: zdalne sterowanie

  Mieszkanie: zdalne sterowanie

  Podczas urządzania dwupoziomowego mieszkania gospodarze przebywali w Słowenii, większość ważnych decyzji podejmowali więc na odległość. Mimo to projektantce udało się spełnić ich oczekiwania i stworzyć wnętrze, jakie widzieli oczami wyobraźni.

 • Dom: życie z pasją

  Dom: życie z pasją

  Pani Halina marzyła o ogródku, pan Karol o dużym akwarium. Swoje marzenia mogli spełnić po przeprowadzce z bloku do przestronnego domu pod Warszawą. Teraz każde z nich ma idealne warunki do realizowania swoich pasji.

 • Mieszkanie: w prezencie

  Mieszkanie: w prezencie

  Zaledwie 22-metrowa kawalerka dopiero czeka na gospodarza - Janek zamieszka tu już niedługo, gdy tylko zostanie studentem. Rodzice, którzy kupili synowi mieszkanie, chcieli, by wnętrze przypominało mu dom rodzinny. Wystrojem miało się też wpisać w atmosferę widocznej za oknem Starówki.

 • Mieszkanie: zatrzymane w kadrze [WIDEO]

  Mieszkanie: zatrzymane w kadrze [WIDEO]

  W swoich pierwszych czterech kątach Kasia i Maciek mogą wreszcie do woli przemalowywać i przerabiać - czyli robić to, co było zabronione w wynajmowanych dotąd kawalerkach. Oboje są grafikami, pasjonują się architekturą wnętrz i designem. Oboje nie lubią też monotonii. Widać to po wystroju ich mieszkania, które co jakiś czas przechodzi metamorfozę, opisywaną przez gospodynię na blogu.

 • Dom: w barwach Południa

  Dom: w barwach Południa

  Z centrum Lublina gospodarze jadą tylko kilka minut. I od razu trafiają do innego świata - w otoczonym bujną zielenią domu panuje atmosfera inspirowana prowansalskimi siedzibami. Ciepło tu, przytulnie i spokojnie. Aż miło codziennie wracać.