Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak cieszyć się pięknym trawnikiem, a jednocześnie... wolnymi weekendami?

Artykuł sponsorowany

Lubisz spędzać czas w swoim ogrodzie, ale niechętnie poświęcasz na jego pielęgnację długie godziny? Szczególnie myśl o weekendowym koszeniu trawy wywołuje w tobie zniechęcenie? Jest na to sposób! Z myślą o osobach takich jak ty powstały roboty koszące, dzięki którym możesz mieć zarówno piękny trawnik, jak i… wolne weekendy.

Jak cieszyć się pięknym trawnikiem
Jak cieszyć się pięknym trawnikiem, a jednocześnie... wolnymi weekendami?
Cubcadet

Najważniejsze zalety robotów koszących

Innowacyjne roboty koszące rewolucjonizują pielęgnację trawnika - dzięki nim możesz cieszyć się pięknem swojego ogrodu bez wysiłku. Zastosowane technologie sprawiają, że roboty samodzielnie poruszają się po terenie, koszą dokładnie, są ciche i ekologiczne. Jakich korzyści możesz się spodziewać, decydując się na zakup robota koszącego?

Oszczędność czasu. Nie musisz już samodzielnie kosić trawnika - brzmi niewiarygodnie? A jednak! Zajmij się innymi obowiązkami lub odpoczynkiem w czasie kiedy twój robot koszący wykona całą pracę.

Wygoda. Z czym kojarzą ci się kosiarki tradycyjne? Przenoszenie, tankowanie, wymiana ostrzy… Posiadając robota koszącego, minimalizujesz ilość czynności, które należy wykonać. Ustawiasz odpowiednie parametry, którymi powinien się kierować w swojej pracy (w zależności od wybranego modelu, może to być np. czas, wysokość koszenia czy obszar), a urządzenie samodzielnie zajmuje się pracą.

Precyzja i regularność
Precyzja i regularność
Cubcadet

Precyzja i regularność - recepta na piękny i zdrowy trawnik. Zaawansowana technologia to kolejna przewaga robotów koszących nad tradycyjnymi kosiarkami. Zastosowane w nich rozwiązania pozwalają na maksymalnie precyzyjne i równe koszenie na całym obszarze. Możesz zaprogramować swojego robota koszącego, aby kosił trawę regularnie - to najlepszy sposób na to, aby utrzymać go w dobrej kondycji.

Jakiego robota koszącego wybrać?

Decydując się na konkretny model robota koszącego upewnij się, że odpowiada on na specyficzne potrzeby twojego trawnika, m.in. jego powierzchnię. Urządzenia z oferty marki Cub Cadet zostały zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania zarówno wszystkich użytkowników ogrodów, jak i profesjonalistów - możesz więc mieć pewność co do ich jakości, trwałości i niezawodności.

Model XR 1000 od Cub Cadet
Model XR 1000 od Cub Cadet
Cubcadet

Model XR 1000 od Cub Cadet

Możesz mieć pewność, że ten model stanie się najlepszym pomocnikiem w twoim ogrodzie!

  • Przewód graniczny umieszczony w trawie wytycza obszar koszenia oraz ewentualne stałe przeszkody.
  • Koszenie może odbywać się zarówno w dzień, jak i w nocy.
  • Robot automatycznie wybiera tor jazdy, biorąc pod uwagę wysokość trawy i obciążenie.
  • Co ze skoszoną trawą? Robot rozdrabnia ją na małe cząstki, a następnie wykorzystuje ją jako naturalny nawóz! Proces ten określany jest nazwą mulczowania.
  • Nie musisz także martwić się ładowaniem urządzenia - samodzielnie wraca ono do stacji ładującej, kiedy zachodzi taka potrzeba.
  • Robot posiada dwa indukcyjne silniki elektryczne (po jednym na każde koło napędowe), które charakteryzują się cichą pracą i niskim stopniem awaryjności.
  • Robot odpowiedni do koszenia trawników o powierzchni do 1000 m2.
    Więcej o:

Skomentuj:

Jak cieszyć się pięknym trawnikiem, a jednocześnie... wolnymi weekendami?