Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Cena drzwi: co na nią wpływa?

red.

Drzwi muszą spełniać rozliczne funkcje, dostosowane do oczekiwań swoich właścicieli: chronić przed złodziejem, zimnem, wiatrem i wilgocią, a równocześnie robić wrażenie (pierwsze!) na gościach.

Wt=C.mm:4N+1:=209VuA,7Vsf:~L}*CZ^n*/\y#)65{&nz,o-]m+]6ncCK\!~(g$Z6%zsc.ck
Drzwi zewnętrzne, oprócz innych funkcji, muszą też być ozdobą domu. Dobrze więc, jeśli dopasuje się do stolarki okiennej i bramy
Fot.: Wiśniowski

Postęp technologiczny, który dotarł także do sektora drzwi zewnętrznych, sprawił, że można wyprodukować superdrzwi spełniające wszystkie wymienione wyżej oczekiwania. Są to jednak wyroby z segmentu Premium, za które trzeba zapłacić nawet sporo powyżej 10 tysięcy złotych.

Skąd tak wysoka cena? Ponieważ konstrukcja takich drzwi jest inna, znacznie bardziej zaawansowana technologicznie. Większa jest głębokość profilu, inne wypełnienie skrzydła, cieplejszy próg, a standardowe wyposażenie rozszerzone o wiele innowacyjnych rozwiązań typu: czytnik linii papilarnych, automatyczne wielopunktowe ryglowanie, specjalne antywłamaniowe zamki oraz liczne elementy dekoracyjne.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD.

    Więcej o:

Skomentuj:

Cena drzwi: co na nią wpływa?