Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Światowy Dzień Kota 2017: Akcesoria dla miłośników kotów

red.

Dla posiadaczy i miłośników kotów 17 luty to wielkie święto. Z okazji Światowego Dnia Kota 2017 przygotowaliśmy zestaw akcesoriów i sprzętów, w których wizerunek kota odgrywa główną rolę.

Kosz z uchem Kotek, 100 zł, Po nitce/DaWanda
Kosz z uchem Kotek, 100 zł, Po nitce/DaWanda
fot. producent

Światowy Dzień Kota w Polsce obchodzony jest od 2006 roku, a na świecie od 1990. Święto zostało ustanowione, aby zwrócić uwagę nie tylko na naszych pupili, a także na koty bezdomne i dzikie. Dla wszystkich posiadaczy kotów z pewnością jest to dzień wyjątkowy.

Koty to stworzenia tajemnicze i niezależne, które z łatwością potrafią podbić ludzkie serca. Dlatego z okazji Światowego Dnia Kota 2017 wybraliśmy sprzęty z kocimi wizerunkami. Wnikliwie przyjrzeliśmy się ofercie polskich sklepów z wyposażeniem wnętrz. Okazało się, że kocich motywów jest w nich całkiem sporo. Koty pojawiają się na pościeli, naczyniach, tkaninach, artykułach dekoracyjnych, a nawet meblach. Można znaleźć zarówno ich realistyczne przedstawienia, jak i bardziej wystylizowane. Niektóre sklepy przygotowały nawet specjalne kocie kolekcje. W home&you, w serii Miau, znajdziemy naczynia i tekstylia z rysunkowymi przedstawieniami kotów.

Z szerokiej oferty wybraliśmy najciekawsze propozycje z wizerunkami kotów.  Przypominając o naszych pupilach, będą nam poprawiać humor. 

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Światowy Dzień Kota 2017: Akcesoria dla miłośników kotów