Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom Inteligentny i Strefa Designu ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie

red

Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także zaawansowane technologie, które podnoszą komfort naszego życia. W idealnym domu XXI wieku technologia i design współgrają, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Ta myśl przyświeca twórcom wydarzenia, które będzie miało miejsce w marcu w Warszawie.

Muppetshop - firma, która zaprezentuje swoje produkty podczas Targów Dom Inteligentny
Muppetshop - firma, która zaprezentuje swoje produkty podczas Targów Dom Inteligentny
mat. prasowe

W dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta edycja Targów Dom Inteligentny. Ich częścią będzie ponownie Strefa Desginu ewa & wnętrze.

 Na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę zapraszamy wszystkich, którzy:

- interesują się najnowocześniejszymi technologiami, architekturą i designem,

- budują lub urządzają własny dom, mieszkanie lub apartament,

- poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne życie i dostarczających rozrywki.

Do ekskluzywnej Strefy Designu ewa & wnętrze zaproszone zostały tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. To jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce poprzedzone tak ostrą selekcją wystawców. Dzięki temu w jednym miejscu i czasie zobaczyć będzie można bogaty zbiór najciekawszych produktów dostępnych na naszym rynku. Interesująco zapowiada się również wystawa przygotowana przez renomowaną Galerię Sztuki Współczesnej Mostra.

W czasie trwania imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. Gwiazdą wydarzenia będzie słynny włoski artysta Gio Pagani – architekt, designer, projektant mody, muzyk i fotograf.

W ramach cyklu „Akademia Designu Domu & Wnętrza” wystąpią m.in. znani i wielokrotnie nagradzani w Polsce i na świecie designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlicka oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlicka, znany trendwatcher Michał Mazur, architektka-blogerka, felietonistka „Domu & Wnętrza” Izabela Gemzała, a także właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra Leonarda Szwed-Strużyńska.

Więcej informacji na stronie: www.ewaiwnetrze.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

 

Skomentuj:

Dom Inteligentny i Strefa Designu ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie