Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sposób na śliskie podłogi

red.

Śliskie podłogi w łazience czy kuchni stanowią zagrożenie, szczególnie, gdy w domu są dzieci. Innowacyjna Technika Antypoślizgowa pozwala uporać się z tym problemem.

łazienka, podłogi
Łazienka
mat. prasowe

ŁAZIENKAjest pomieszczeniem, w którym najczęściej dochodzi do wypadków na skutek poślizgnięcia. Żeby ich uniknąć, przyklejamy maty antypoślizgowe lub rozkładamy małe dywaniki. Nie są to jednak trwałe i w pełni skuteczne sposoby zabezpieczenia mokrych powierzchni. Co więcej, często zakrywamy nimi nietuzinkowe płytki, które są istotnym elementem wystroju łazienki. Możemy jednak trwale i bezpiecznie rozwiązać problem śliskich powierzchni, nie ingerując w wygląd oraz strukturę podłogi. Jak? Korzystając z Techniki Antypoślizgowej - innowacyjnej metody zabezpieczenia antypoślizgowego, która zabezpiecza niemal każdego rodzaju podłoże: płytki ceramiczne i kamienne, gres, marmur, granit, lastryko oraz inne powierzchnie, które zawierają krzemionkę. Co ważne Technika Antypoślizgowa nie niszczy zabezpieczonego podłoża, lecz podnosi współczynnik tarcia dynamicznego. Korzystając z usługi nie musimy się więc martwić, że płytki, które tak starannie dobieraliśmy stracą na jakości lub zmienią kolor czy fakturę. Wytrzymałość preparatów zabezpieczających pozwala na stosowanie technologii zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Co ciekawe, dzięki Technice Antypoślizgowej możemy zabezpieczyć również wannę czy brodzik.


ARKADIUSZ BONDER, ESKSPERT C.T. SERVICE / TECHNIKA ANTYPOŚLIZGOWA:

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia profesjonalnie przygotowujemy powierzchnie - odczyszczamy użytkowane płytki, nawet do ich oryginalnego koloru. Następnie obliczamy wielkość współczynnika tarcia dynamicznego, celem zastosowania odpowiedniego stężenia preparatu, tworzącego z płytką sieci krystaliczne nieingerujące w jej strukturę. Nie zmieniamy parametrów płytki, lecz podnosimy współczynnik tarcia dynamicznego

Technika antypoślizgowa ma zastosowanie do płytek ceramicznych, kamiennych, gresu, marmuru i innych powierzchni, które zawierają krzemionkę. Technika antypoślizgowa, którą proponujemy jest szybka w realizacji. Co ważne, podłoga po zabiegu zabezpieczenia od razu nadaje  się do użytkowania. Czas usługi 5-10 m kw. w ciągu godziny, cena od 40-75 zł/m kw.

Skomentuj:

Sposób na śliskie podłogi