Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka: wanna wolno stojąca, czyli w centrum uwagi

TEKST: Katarzyna Kowalska STYLIZACJA I ZDJĘCIA: Monika Filipiuk-Obałek PROJEKT WNĘTRZA: Katarzyna Malinowska, Mateusz Nawrocki/2k architektura

Choć przycupnęła skromnie w kącie, to właśnie ona najbardziej przyciąga wzrok w tej łazience. Mowa o wannie wolno stojącej, od której zaczęło się urządzanie całego wnętrza.

Wanna wolno stojąca od dawna była marzeniem pani Małgorzaty; postanowiła je spełnić przy okazji remontu sześciometrowej łazienki. Wybrała model Vanja firmy Marmite, zrobiony z konglomeratu marmurowego (80 proc. kamienia i 20 proc. żywicy poliestrowej). O resztę wyposażenia oraz o elegancki wystrój całego wnętrza zadbali projektanci.

ŁAZIENKA jest utrzymana w jasnej, biało-szarej kolorystyce, którą ożywiają elementy z bejcowanego dębu, wzór na podłodze oraz grafitowa ściana w kabinie prysznicowej. Oprócz oświetlenia sufitowego (lampa wisząca, halogeny) i punktowego (przy lustrze) zainstalowano tu taśmy LED - ukryto je za załomem podwieszonego sufitu i pod szafką wiszącą. To wszystko zmieniło zwykłą łazienkę w elegancki salonik kąpielowy, w którym można zażyć prawdziwego relaksu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Łazienka: wanna wolno stojąca, czyli w centrum uwagi