Ceglana okładzina ścian - hit polskich wnętrz

red.

Ceglane okładziny ścienne bądź płytki imitujące cegły to jeden z najpopularniejszych sposobów wykańczania ścian. Odpowiednio dobrane potrafią nadać wnętrzom niepowtarzalnego uroku.

salon, jadalnia, ceglane ściany, wystrój wnętrz, aranżacje wnętrz
Stylowe wnętrze zostało urządzone bardzo klasycznie. Ceglane ściany stanowią bardzo ważny element wystroju. Zostały one starannie wykończone sztukateriami, dzięki czemu wyglądają elegancko.
Radoslaw Wojnar

Ceglane ściany mają w sobie swoisty urok. Są zarazem surowe i rustykalne, a jednocześnie nowoczesne i industrialne. Nic dziwnego, że w polskich wnętrzach tak często się pojawiają okładziny i płytki imitujące cegłę. Pasują do wystrojów w różnych stylach i do tego można je stosować we wszystkich pomieszczeniach.

Najlepiej wyglądają skontrastowane z gładkimi powierzchniami np. gipsowych ścian bądź lśniących podłóg. Nie należy jednak przesadzać z ilością. Całe pomieszczenie wyłożone ceglaną okładziną może przytłaczać i wydawać się mniejsze niż w rzeczywistości. Natomiast jedna ściana czy jej fragment tak wykończone będą stylowym akcentem.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Ceglana okładzina ścian - hit polskich wnętrz